Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 19:00 Bu haber 4082 kez okundu
 
Vatan Eğitim Kurumları, Erzurum'da açıldı
Erzurum Vatan Eğitim Kurumları Kurucusu ve Doğu Anadolu Bölge sorumlusu olan Mustafa Kızılyar, "eğitimin vatanını Erzurum'a kazandırmanın mutluğunu yaşadığını"
EĞİTİM Haberi
Vatan Eğitim Kurumları, Erzurum'da açıldı

Türkiye'nin önde gelen markalarından biri olan Vatan Eğitim Kurumları, Erzurum'da açıldı.

ERZURUM (EMHA)- Erzurum Vatan Eğitim Kurumları Kurucusu ve Doğu Anadolu Bölge sorumlusu olan Mustafa Kızılyar, "eğitimin vatanını Erzurum'a kazandırmanın mutluğunu yaşadığını" belirterek, Vatan Eğitim Kurumlarının Erzurum serüvenini şöyle anlatı: "Şirketimiz, 1978 yılında Güven Dershanesi olarak eğitim hayatına başlamış olup, kırk üç yıl boyunca şehrimiz eğitimine önemli katkılar sağlamıştır.

Kurumumuz, 2002 yılında ‘Kültür Dershanesi’ olarak isim değiştirip eğitim yolculuğunu ulusal bir boyuta taşımıştır. Bu itibarla kazanmış olduğumuz ulusal nitelik gücümüze güç katmış, şirketimiz 2015 yılında bünyesine ‘Kültür Koleji’ ni de dahil ederek eğitim yelpazesini daha da genişletmiştir.

Günümüze kadar ülkemizin önemli Lise ve Üniversitelerine binlerce öğrenci kazandırmış olan kırk üç yıllık bir eğitim geleneğine sahip kurumumuz, geçmişinden almış olduğu güçle geleceğe daha emin adımlarla yürümek ve daha güçlü bir eğitim anlayışı ortaya koyabilmek adına, ülkemizin önemli markalarından biri olan Vatan Eğitim Kurumları çatısı altında isim değişikliğiyle Doğu Anadolu Bölge sorumluluğu görevini üstlenmiştir.

Geçmişten bugüne bireyi merkeze alan bir eğitim anlayışıyla, saygıya dayalı sevgiyi benimsemiş, yarına umutla bakan, mutlu bireyler yetiştirmenin sorumluluğuyla hareket ettik. Vatan ve millet sevgisi ile dolu, teknolojik gelişime açık, çağdaş bireyler yetiştirmeyi ölçü alan bir eğitim anlayışıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği, "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller" yetiştirmeye devam edeceğiz. Yakın zamanda Gümüşhane, Bayburt, Erzincan ve Kars'ta açmış olduğumuz şubelerimiz ile birlikte bölgemiz eğitimine önemli bir ivme kazandıracağımıza olan inancımız sonsuzdur."

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Vatan, Eğitim, Kurumları,, Erzurum'da, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı