Astroloji

 

 

 
Akrep (18.04.2021)
Aşk hayatınız aileniz tarafından onaylanmıyor olabilir. Duygularınıza saygı duyulmasını bekliyor olabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşünerek fevri hareketlerden bugün uzak durmalısınız.
 
Aslan (18.04.2021)
Özgüveninizi kırmak için çevrenizdeki insanlardan manipülatif davranışlar görebilirsiniz. Yapılanları dikkate almayarak onlar ile aynı dili konuşmadığınızı gösterebilirsiniz. Böyle durumlarda sabırlı olmanız size uzun vadede kazandıracaktır.
 
Balık (18.04.2021)
Hayallerinizi hayata geçirmek için harika bir gün. Artık hayallerinize somut bir biçim vermeli ve bunlar için harekete geçmelisiniz. Hayalini kurduğunuz şeylerin peşinden gitmek size kendiniz iyi hissettirecektir.
 
Başak (18.04.2021)
İlişkilerde kararlar alabileceğiniz bir gün. Yeni bir ilişkiye başlamadan önce ileriye dönük beklentilerinizi karşı tarafa en başta açıklamalısınız. Eğer bu konuda ikilemdeyseniz acele karar vermemelisiniz.
 
Boğa (18.04.2021)
Duygusal ilişkilerde bazı hareketlenmeler yaşanabilir. Arkadaşlık ilişkiniz aşka dönüşebilir. Duygularınızın değişime uğraması size de sürpriz olsada hissettikleriniz sizleri mutlu edecektir.
 
İkizler (18.04.2021)
Hayalleriniz ve gerçekleriniz arasında sıkışabileceğiniz bir gün. Kurduğunuz hayalleriniz ile gerçek hayata uyumlanmakta zorlanabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin..
 
Koç (18.04.2021)
Duygusal bir gündesiniz. Paylaşmak yerine içe dönmeyi tercih edebilir, zamanı yalnız kalarak huzur arayışı içerisinde geçirebilirsiniz. Belki bugün size iyi gelen şeylerle vakit geçirmek o duygusal yoğunluğunuzu bir nebze azaltabilir.
 
Kova (18.04.2021)
 
Oğlak (18.04.2021)
Bekar olan Oğlaklar bir yuva kurma düşüncesi içine çekilebilir. Bu konuda çevrenizdekilerin ne düşündüğünden çok sizin ne düşündüğünüz önemli. Kendinizi baskı altında hissederek istemediğiniz bir durumun içinde bulunmayın.
 
Terazi (18.04.2021)
Yakın çevreniz ile vakit geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Sohbet esnasında geçmişin tekrar gündeme taşınmak istemesi sizleri rahatsız edebilir. Bu konudaki tavrınızı net ortaya koymalısınız.
 
Yay (18.04.2021)
Zor durumda kaldığınızda ilk başvurduğunuz duygularınız olabilir. Mantığınızı kenara iterek hareket ederseniz yaşam mücadelesinde mantıklı hareket etme kabiliyetinizi kaybedebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınızla aynı anda hareket etmeyi öğrenmelisiniz.
 
Yengeç (18.04.2021)
Duygularınız bugün sizi biraz zorlayabilir. Duygusallığınızı doğru yönetebilmek için hareket etmeniz size iyi gelebilir. Unutmayın ki insan en doğru kararları yürürken alır. Yürümek bugün sizin ilacınız olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı