Haber Detayı
02 Nisan 2018 - Pazartesi 20:07 Bu haber 1472 kez okundu
 
Erzurumlu sanatçı çakıl taşlarıyla Afrin temalı tablo yaptı
Erzurumlu ünlü ressam ve çakıl taşıyla resim sanatının dünyadaki tek temsilcisi Fehim İbrahimhakkıoğlu, yaptığı ''afrin '' temalı resimde bağımsızlığımızın sembolü Türk Bayrağımızı ve şerefli Türk Ordusunun kahraman mehmetçiklerini resmetti.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Erzurumlu sanatçı çakıl taşlarıyla Afrin temalı tablo yaptı

Çakıl taşlarıyla Afrin'deki mehmetçiklere manevi destek

 

ERZURUM (emha) - Erzurumlu ünlü ressam ve çakıl taşıyla resim sanatının dünyadaki tek temsilcisi Fehim İbrahimhakkıoğlu, yaptığı ''afrin '' temalı resimde bağımsızlığımızın sembolü Türk Bayrağımızı ve şerefli Türk Ordusunun kahraman mehmetçiklerini resmetti.
Erzurumlu ünlü ressam Fehim İbrahimhakkıoğlu, 55 yıldır taşın sert görünümüne rağmen, sıcacık bir yüreğin dokunuşuyla nasıl güzel bir görsel şölene dönüştüğünü yaptığı resimlerle gözler önüne seriyor.
Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin altıncı kuşak torunlarından olan ünlü ressam Fehim İbrahimhakkıoğlu, yaptığı bu resimle: Türk Askerinin gücüne ve şanlı Bayrağımıza dikkat çekmek istediğini ve bu vesileyle Zeytindalı Barış Harekatı adıyla anılan Afrin Destanı'nı yazarken şehitlik makamıyla müjdelenen kahramanlara Allahtan rahmet, Gazilerimize sağlık dilediğini belirtti.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurumlu, sanatçı, çakıl, taşlarıyla, Afrin, temalı, tablo, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı