Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 22:41 Bu haber 2182 kez okundu
 
Erzurum Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız Sinop’a atandı
Erzurum’da Mayıs 2016’dan beri Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapan Ercan Yıldız Sinop’a atandı. Yıldız’ın yerine atama yapılmadı.
EĞİTİM Haberi
Erzurum Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız Sinop’a atandı

Erzurum Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız Sinop’a atandı

ERZURUM (emha) - Erzurum Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız Sinop’a atandı. Erzurum’da Mayıs 2016’dan beri Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapan Ercan Yıldız Sinop’a atandı. Yıldız’ın yerine atama yapılmadı.
Milli Eğitim’de bürokrat değişimi İstanbul ve Ankara’dan sonra kentlerde devam ediyor. Mayıs 2016’da Kayseri Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı yaparken Erzurum’a atanan Ercan Yıldız sürpriz bir şekilde Sinop’a atandı. Yıldız’ın önümüzdeki günlerde Sinop’a gideceği öğrenildi.
Erzurum kamuoyu Ercan Yıldızın yerine kimin atanacağını merak ediyor.
Özellikle öğrenci velileri başta olmak üzere vatandaşlar Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Erzurum’u tanıyan, Erzurum Milli Eğitim Camiasını yakından bilen, Erzurum kamuoyu tarafından tanınan, öz geçmişi eğitimde başarıları olan, camianın içerisinde, pratik düşünen, okulları tanıyan, idarecileri sadece isim olarak değil bir çoğunu şahsen tanıyan, eğitim sistemini bilen bir kişinin atanmasını bekliyor.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum, Milli, Eğitim, Müdürü, Ercan, Yıldız, Sinop’a, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı