Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 16:27 Bu haber 1617 kez okundu
 
Erzurum Kayak Kulübü yönetiminden İHA’ya ziyaret
Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Atakan Alaftargil ve yönetim kurulu üyeleri İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Bölge Müdürü Ayhan Türkez ile görüştü.
SPOR Haberi
Erzurum Kayak Kulübü yönetiminden İHA’ya ziyaret

Alaftargil; “Sezona iyi başladık”
- Erzurum Kayak Kulübü yönetiminden İHA’ya ziyaret

ERZURUM (emha) - Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Atakan Alaftargil ve yönetim kurulu üyeleri İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Bölge Müdürü Ayhan Türkez ile görüştü.
Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Nuroğlu, Emre Çarıkçıoğlu, Burak Midilliç, Burak Gözgeç, Hakan Yurttaş, Emre Sekmen, Osman Keleşoğlu, Kubilay Tuğoğlu, Tuba Temelli Çoban, Murat Urkuç ve Koray Kartal ile birlikte İhlas Haber Ajansını ziyaret eden Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Atakan Alaftargil, faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Atakan Alaftargil, onlarca yıldır Türk kayağına hizmet veren Erzurum Kayak Kulübünün önümüzdeki süreçte çok daha etkin olacağını söyledi.
Erzurum Kayak Kulübü olarak sezona çok iyi bir başlangıç yaptıklarını anlatan Alaftargil, genç bir yönetime sahip olduklarını ve sportif başarı için her türlü çabayı ortaya koyacaklarını belirtti.
Özellikle alt yapıya önem vereceklerinin altını çizen Başkan Alaftargil, hedeflerinin Erzurum ve ülkemizi kayakta çok daha büyük başarılara taşımak olduğunu sözlerine ekledi.
Başkan Alaftargil ziyaret anısına Bölge Müdürü Türkez'e Kayak Kulübü adına bir plaket verdi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum, Kayak, Kulübü, yönetiminden, İHA’ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı