Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 15:41 Bu haber 2371 kez okundu
 
Erzurum'daki minikler Mehmetçiğe selam gönderdi
Erzurum’da Özel Sevgi Kreşi’nde bulunan minikler Afrin’de terör örgütlerine karşı mücadele veren Mehmetçiklere selam vererek, minicik yürekleriyle destek oldular.
YAŞAM Haberi
Erzurum'daki minikler Mehmetçiğe selam gönderdi

Minikler Mehmetçiğe selam gönderdi

 

ERZURUM (emha) - Erzurum’da Özel Sevgi Kreşi’nde bulunan minikler Afrin’de terör örgütlerine karşı mücadele veren Mehmetçiklere selam vererek, minicik yürekleriyle destek oldular.
Minik öğrenci Zeynep Zülal Toksoy’un doğum gününün kutlandığı kreşte bir araya gelen minik öğrenciler, Türk Bayraklı doğum günü pastasını kestiler. Daha sonra askerler gibi sıraya dizilen minikler asker selamı vererek Afrinde ki akser ağabeylerini unutmadıklarını gösterdiler. Minik yürekleriyle Afrinde vatan müdafaası yapan Mehmetçiğe asker selamı ile destek oldular.
Okul Müdürü Naci Korucu, Türkiye’de sadece 3 milyon askerin olmadığını, vatan savunması söz konusu olursa 80 milyon askerin hazır olduğunu söyledi.
‘Bir Mehmet şehit olur, bin Mehmet doğar’ ifadesinin Türk Milletinde vücut bulduğuna dikkat çeken Korucu şöyle dedi:
“Öğrencilerimize daha küçük yaşlardan itibaren vatan ve bayrak sevgisini vermeye çalışıyoruz. Çocuğun ruhunda bu sevgi mevcut zaten. Bir yavrumuzun doğum gününde minik yürekler bir çizgi de buluştu ve asker selamı verdi. Çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla bu milletin her ferdi vatan için canını severek verebilen insanlardır. Allah ebediyete kadar Türk Milleti’nin yüreğinden vatan ve bayrak sevgisini eksik etmesin.”

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum'daki, minikler, Mehmetçiğe, selam, gönderdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı