Haber Detayı
22 Haziran 2018 - Cuma 20:26 Bu haber 2304 kez okundu
 
Başkan Bulutlar, Türkiye’ye 15 Temmuz ruhuyla sahip çıkalım
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ve AK Parti İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimler için kapı kapı dolaşmayı sürdürüyor.
İLÇELER Haberi
Başkan Bulutlar, Türkiye’ye 15 Temmuz ruhuyla sahip çıkalım

Başkan Bulutlar, Türkiye’ye 15 Temmuz ruhuyla sahip çıkalım

 

ERZURUM (emha) - Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ve AK Parti İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimler için kapı kapı dolaşmayı sürdürüyor.
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası, milli birlik ve beraberliği açısından kritik bir süreçten geçtiğini belirterek, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin bu açıdan hayati öneme sahip olduğunu kaydetti.
Başkan Bulutlar, şöyle konuştu:"24 Haziran'a kadar girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız, toplumun tüm kesimleriyle kucaklaşmış olacağız. Ziyaretlerimizde yalnızca aziz milletimizin değil, aynı zamanda İslam Alemi'nin ve mazlum milletlerin de umudu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ve onun lideri olduğu AK Parti'yi ve Cumhur İttifakı'nı desteklemeleri gerektiğini anlatıyoruz. Tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak için, istikrarın, kalkınmanın ve şahlanışın devamı için, güçlü hükümet, güçlü Meclis, güçlü Türkiye için AK Parti ve Cumhur İttifakı'nı destek istiyoruz. Nasıl ki Gezi'de, 17-25 Aralık'ta ve 15 Temmuz'da sahip çıktığımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a 24 Haziran'da da aynı ruha sahip çıkacağız. 2002'de çıktığımız bu kutlu yolculuk, inşallah 24 Haziran'da daha da güçlenerek devam edecek. Vakit Türkiye vaktidir" dedi.
Seçim çalışmalarında Belediye Başkanı Orhan Bulutları yalnız bırakmayın Ak Parti İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ise, “İl Teşkilatımızla koordineli şekilde yürüttüğü çalışmaları doğrultusunda ilçedeki hemşehri dernekleri, sivil toplum örgütleri, işçiler, esnaflar, iş adamları, ev hanımları, öğrenciler başta olmak üzere gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine toplumun tüm kesimleriyle buluşuyoruz. Mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşıyoruz ve vatandaşlarımızın kapılarını çalıp destek istiyoruz. İlçe teşkilatımız tüm birimleriyle meclis üyelerimizle 7/24 esasına göre çalışmalarımız sürdürüyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Bulutlar,, Türkiye’ye, 15, Temmuz, ruhuyla, sahip, çıkalım,
Yorumlar
Haber Yazılımı