Haber Detayı
04 Ekim 2017 - Çarşamba 09:05 Bu haber 5105 kez okundu
 
Erzurum'da kaymakamlar toplantısı yapıldı
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu başkanlığında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Kaymakamlar toplantısı Erzurum Kongre binasında yapıldı.
ERZURUM Haberi
Erzurum'da kaymakamlar toplantısı yapıldı

Kaymakamlar toplantısı yapıldı


ERZURUM (emha) - Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu başkanlığında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Kaymakamlar toplantısı Erzurum Kongre binasında yapıldı. İlçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda, Erzurum için önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar, projeler ele alındı.
Toplantıda; İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan "Biz Anadoluyuz" Projesi’nin uygulanması, okul dışında ve okul içinde alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü. Bunun yanında il ve ilçelerde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca yapılacak olan kömür yardımları, sigara denetimi, kamu yatırımları, ağaçlandırma çalışmaları ve genel emniyet asayiş tedbirleri de ele alındı.
Dar gelirli vatandaşlara yönelik kömür yardımlarının aksamaması için gerekli tedbirlerin alınmasını isteyen Vali Azizoğlu, eksikliklerin gününden önce tamamlanmasını istedi. Başta uyuşturucu olmak üzere çeşitli zararlı alışkanlıklara çocukların yönelmesini önlemek amacıyla, denetimlerin sıklıkla yapılması talimatını veren Vali Azizoğlu, ağaçlandırma konusunda da ilçe kaymakamlarından bilgi aldı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum'da, kaymakamlar, toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı