Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 20:26 Bu haber 1877 kez okundu
 
4. Ulusal Turizmde İnovasyon; Sağlık ve Spor Turizmi Konferansı
“Sağlık ve Spor Turizmi” temasıyla 17 Kasım 2017 tarihinde Erzurum’da gerçekleştirilecek.
TURİZM Haberi
4. Ulusal Turizmde İnovasyon; Sağlık ve Spor Turizmi Konferansı

4. Ulusal Turizmde İnovasyon; Sağlık ve Spor Turizmi Konferansı Erzurum’da yapılacak

 

ERZURUM (emha) - Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından geleneksel olarak her yıl farklı bir tema ile düzenlenen Turizmde İnovasyon Konferansı’nın dördüncüsü “Sağlık ve Spor Turizmi” temasıyla 17 Kasım 2017 tarihinde Erzurum’da gerçekleştirilecek.


Kış turizm merkezleri, yüksek irtifa sporcu kampları ve sağlık kampüsü yatırımları, termal kaynakları ve yüksek rakım özellikleri ile spor ve sağlık turizmi açısından önemli bir potansiyele sahip TRA1 Bölgesinin bu potansiyelinin tanıtılması amacıyla düzenlenecek konferansta aynı zamanda bölgenin sağlık ve spor turizm geleceğine yönelik öneriler ele alınacak.
Ulusal ve yerel ölçekte sağlık ve spor turizminde faaliyet gösteren öncü aktörlerin konuşmacı olarak katılacağı programa Azerbaycan, Nahcivan, İran, Gürcistan ve Acara’dan sağlık turizm acentalarının, ulusal basın ve medya kuruluşlarının, kamu ve özel sağlık kuruluşlarından temsilciler de katılacak. Konferans programı dışında yurtdışından gelen katılımcılar için 16, 18 ve 19 Kasım tarihlerinde bölgenin sağlık ve spor turizmi altyapısının tanıtılması amacıyla saha gezileri ve kurum görüşmelerinin yer alacağı bir tanıtım etkinliği de düzenlenecek.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: 4., Ulusal, Turizmde, İnovasyon;, Sağlık, ve, Spor, Turizmi, Konferansı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı