Pazar, 23 Temmuz 2017

Sosyal medyada videoları yayınlandıkça fenomen haline gelen Erzurumlu küçük Efe, dünyaca ünlü yıldız Sofia Vergara’nın da dikkatini çekti. ‘Erzurumlu Çitos Efe’ fanı olan yıldız. Twitter sayfasından Efe’nin videosunu paylaştı.

Medyatava’da yer alan habere göre, “Çitos” lakabı takılan 6 yaşındaki Efe, kıvırcık saçları, dansları ve konuşmalarıyla kısa sürede sanal dünyanın yeni fenomeni olmayı başardı. Ailesinin sevimli tavırlarıyla dikkat çeken çocuğun videolarını paylaşmasıyla bir anda sanal dünyada yayılan vidolarda Çitos Efe olarak ünlenen küçük çocuğun, kendisine çirkin denilmesine kızmasıyla başlayan videolar, daha sonra bu durumla “Hele Benim Güzelliğime Bakın” diyerek kendine has dansları eşliğinde dalga geçiyordu. Daha sonra “Çek Tulumbayı” şarkısını söylediği videosuyla yine izlenme rekoru kıran sevimli çocuğun ünü dünyaya taştı.

Erzurumlu Çitos Efe’nin Şeker Bayramı’nda paylaşılan damat oyunu videosu dünyaca ünlü yıldızların bile dikkatini çekti. Kolombiyalı oyuncu ve sunucu Sofia Vergara da, minik Efe’nin çok eğlenerek oynadığı sevimli damat dansı videosunu çok beğendi ve 9.2 milyon kişinin takip ettiği twitter sayfasından paylaştı. Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen 44 yaşındaki Sofia Vergara, birçok kez Emmy ve Altın Küre’ye aday gösterilmiş, özellikle “Modern Family” dizisindeki Gloria rolüyle öne çıkmıştı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile