Cuma, 21 Temmuz 2017

Sizi Allah için seviyorum. Rabbim ömrümden alsın ömrünüze katsın diye dua ediyorum. Yine Allah şahit ki hiçbir menfaat beklentim yok. Bu işin çilesine talibim ve şu anda bir nebzecikte olsa o çileyi çekiyorum ve vatan millet uğrunda daha ağırlarına da göğüs germeye hazırım. Affınıza sığınarak 10/15 maddelik acizane tavsiyeleri zatınıza arz edeceğim.

1-        İlgili Bakanlığın ifadesiyle İstihbarat Daire Başkanlığında çalışan 7000 kişiden 6500’ü, 81 ilin emniyet müdürlerinden 74’dü yani neredeyse devletin %90 hain… Lütfen icabında bütün koltuklar boş kalsın ama orada hainler kesinlikle oturmasın, oturtmayın….

2-        Doğrudan Başkomutana bağlı, çok etkili son teknolojik silahlarla donatılmış hava-kara ve deniz üzerinde etkili ve sonuç alabilecek kabiliyette eğitilmiş gerçek vatansever ve serdengeçti yiğitlerden oluşturulacak bir bölük oluşturulsun.

3-        Darbenin tasarımcısı ve uygulayıcısı ABD bütün işi incirlikten yönetti. Yani bizim topraklarımızdan bizi vurdu. İncirlik çok ciddi gözden geçirilip bir karara bağlansın

4-        NATO dan çıkarılma, AB’ye girmeme tehdidini de kala almayın zaten böyle bir NATO garabetini çoktan veto etmeliydik. 59 yıldır AB kapısındayız ne kazandık koskoca bir hiç, üstelik beyleri razı etme adına zinaya serbestiyet, domuz etinin serbest satımı gibi bir sürü inancımızla uyuşmayan kararlara da imza attık. Bunlara eyvallahımız olmasın ama küresel şer ittifakının bizi bütün dünyadan tecrit etme heveslerini de kursaklarında bırakacak dahiyane politikalar geliştirelim.

5-        Merkez Bankası inadına faizleri düşürsün hata faizi kaldırsın bakın o zaman darbeleri tasarlayan faiz lobilerin nasıl canlarına od tıkılıp nasıl bitiyorlar.

6-        Yargılamalar sanki yavaş yürüyor. Aman ha yargılamaları zamana yaymayın, köprü altından çok sular geçer ve sıfıra sıfır elde var sıfır durumuna düşeriz sonunda hainler kazanır.

7-        Mahkemelerde terör ve darbeden yargılanan hainlerin çoğu elini kolunu sallayarak yurt dışına kaçıp gidiyorlar. Lütfen artık uyumayalım böyle devam ederse elde yargılayacak, mahkemeye çıkaracak hain bile bulamayacaksınız.

8-        Sayın Başbakanımız darbeyi eşinden dostundan öğrenmiş sizde eniştenizden duymuşsunuz. Milletin uyanıklığı olmasaydı gitmişti canım ülkem. Bu hata değil kusura bakılmasın ama bu kesin bir fiyaskodur. Allah aşkına böylesi hatalara bir daha düşülmesin ve en etkin tedbir alınsın.

9-        Sade ülkemiz için değil tüm İslam alemi ve yeryüzünde ki tüm mazlumlar için önemlisiniz onun içinde bu millet zatınız için dua ediyor. Lütfen gideceğiniz yerlerde belli zamana kadar kimseye bilgi vermeyin, gerekirse havada rota değişin… Tarih de böyle onlarca taktik var… Yani kendinize iyi bakın... Aldığınız ilaçlara, doktorunuza çok dikkat edin. Hasan Mezarcı’nın son durumu malum!

10-     Etrafınızda ki Serasker Hüseyin Avni Paşa ve Mithat paşa gibi hainlere aman dikkat edin.

11-     AB,3 kuruş verirse bizi satın alacağını zannediyor. Açalım sınırlarımızı ve salalım bütün mültecileri üzerlerine, o zaman inanın yalvarıp ayaklarımıza kapanacaklar…

12-     FETÖ nün bin bir entrikayla attığı ama cunta geni taşımayan ve Peygamber ocağına layık ve vatanperver herkesi yeniden atıldığı kurumlara alalım.

13-     Ayasofya camii’ni yeniden tümüyle ibadete açılması belaları defeder. Fatih vakfiyesindeki 100 yıllık beddua ve lanet üstümüzde iken bela ve sıkıntılar hiç bitmez.

14-     OHAL bitince “ keşke şunu da yapsaydık…” demeyin. İyi düşünüp hepsini yapın. Gerekirse uzatın, biz halimizden memnunuz yeter ki tek hain kalmasın.

15-     Allah size sağlıklı, hayırlı uzun ömürler versin ama gerçek liderler kendinden sonrası içinde lider ve ekip yetiştiren liderlerdir. Sizde kendinizden sonrası için liderler ve ekipler yetiştirin.

16-     Esed zalimiyle çatışmamız belli ki bir tuzakmış. Keşke o gün bu tuzağa işaret eden SP genel başkanı Kamalak gibi vatanperverliğinden şüphe edilmeyen kişilerin uyarılarını dikkate alsaydık. O dönemde Esed’le irtibat halinde olan, muhtemelen sizin onlara olan güvenizden dolayı sizi yanıltan ekibinizdeki kişileri sorgulayın korkarım FETÖ’cü cıkacaklardır. Şimdi bir yolu bulunarak daha fazla masum kanı dökülmesine fırsat verilmemeli ve batının oyunu bu şekilde bir daha bozulmalıdır.

17-     Sınırlarımız da hiçbir koridor için ABD tuzağına düşmemeliyiz Münbiç ten söz verildiği halde hala PYD orada yarın Rakka da da aynı oldu bittiyle baş başa kalmayalım.(İbrahim Öz hocamın tesbitleri ışığında)

Sürçü lisan eylediysek affola efendim

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile