Perşembe, 30 Mart 2017

Kafasına Silah Dayanmış Bir Millet

Gündem de bir Erdoğan düşmanlığı almış başını gidiyor. Dinli, dinsiz, ataist, komonist, Kemalist, terörist ne kadar rıjit taraftar varsa el ele vermiş Tayyip de Tayyip diyorlar. Tabir caizse ülkenin kafasına silahı dayamış ya Erdoğan’ı alaşağı edeceksiniz yada vatanınızı kan gölüne döndürecek, ülkenizi Suriye’ye çevireceğiz diyorlar.

Gazetelerden takip ettiğim kadarıyla İngiliz The Timis’da yayınlanan PKK lideri ve KCK eş başkanı Cemil Bayık’ın röportajında: “ Hedefim Erdoğan’ı devirmek “ diyor “ Erdoğan’ın önünde en büyük engel biziz. Erdoğan ve AKP’yi devirmek istiyoruz. Erdoğan devrilmeden Türkiye asla demokrat bir ülke olamaz “ diye hatırladığım kadarıyla devam ediyor. Benzer şeyleri aynı merkezden çıkmışcasına en solcusundan en sağcısına kadar kim varsa söylüyor.

İçeride ve dışarıdaki Türkiye düşmanları Erdoğan düşmanlığın da ittifak etmişler ve ülkemizi yok etme pahasına işbirliği içerisine girmişlerdir. Bu işi milletle çözemeyeceğini anlayan vatan haini ve Türkiye düşmanları sahaya Fetullahcı terör örgütünü sürdüler. Devletin her hücresine 30 - 40 yıldır yerleştirilmiş ajanlarını inlerinden çıkarıp taşeronluk vazifesi verdiler. Yani millete yaptıramadıklarını bu hainlerin eliyle devletin içinden yapmaya çalıştılar.

İstediklerini elde edemeyen global devletler ve onların taşeronları bilimum terör örgütleri son bir çırpınışla halkı umutsuzluğa ve paniğe sevketmek için kanlı eylemler yaparak hedeflerine ulaşmaya çalışıyorlar. Bu örgütlerin Kemalist, solcu, ataist ve fetullahistler, dinsiz ve donsuz şakşakcılarını anlıyorum da bizim Saadet Partili bazı kardeşlerimi ve zavalı liderlerini inanın anlamakta zorlanıyorum. Bu vatan haini ve İslam düşmanlarıyla aynı argumanları kullanarak muhalefet yaptıklarını zannedenleri hayret ve üzüntüyle izliyorum.

Peki Ak Parti’nin kadroları, teşkilatları sahi siz ne yapıyorsunuz. Koltuk var deyince dört bir koldan hücum ediyorsunuz iş vatan hainleriyle mücadele etmeye gelince sesiniz soluğunuz çıkmıyor.  Nasıl olsa Erdoğan gibi bir yiğit lideriniz var onunda sihirli bir değneği var bir sallarsa bütün bu musibetler toz-buz olur diye mi bekliyorsunuz.

Koltuk var diyince koşup “ iş var,ter var, uğraşı var, cebinden harcama var, savaş var…” diyince toz olmayın. Önce siz uyanın köy köy, ilçe ilçe, ev ev gezerek ülkemizin geçmekte olduğu bu koyu karanlıktan kurtulması için insanları bilinçlendirmek ve manevi dinamiklerini, enerjisini aktif hale getirmek için çabalayın.

Uyanın ve yedi düvel güçler ve taşerolarının eliyle kafasına silah dayanmış bu milletin “ Erdoğan’ı verin bu iş bitsin “ tehditine pabuç bırakmayın. Yoksa bu gün üzerinde oturup saltanat sürdüğünüz o sıcacık koltukları kaybettiğiniz gibi Allah korusun vatanımızı da kaybedebiliriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
YenileTakip Et

evet
evet