Haber Detayı
05 Ocak 2021 - Salı 18:37 Bu haber 5486 kez okundu
 
Yetimler Vakfı'ndan Ağrı'daki yetimlere kışlık giyim yardımı
Kış mevsiminin çetin geçtiği illerden biri olan Ağrı'da yetimlerin yüzünü güldürmek için Yetimler Vakfı tarafından kışlık giysi yardımı yapıldı.
YAŞAM Haberi
Yetimler Vakfı'ndan Ağrı'daki yetimlere kışlık giyim yardımı

Yetimler Vakfı'ndan Ağrı'daki yetimlere kışlık giyim yardımı yapıldı

AĞRI (EMHA)-Kış mevsiminin çetin geçtiği illerden biri olan Ağrı'da yetimlerin yüzünü güldürmek için Yetimler Vakfı tarafından kışlık giysi yardımı yapıldı.

Hava sıcaklığının gün içerisinde sıfırın altında olmak üzere eksi 15 derecede yetimlere giysi yardımında bulunmak için Yetimler Vakfı gönüllüleri ev ev dolaşıp onlarca ihtiyaç sahibi yetime kışlık bot, mont, bere, atkı, eldiven gibi giysileri dağıttılar.

Kış mevsimini çok çetin geçtiğini söyleyen Yetimler Vakfı Ağrı gönüllüsü Suat Çelik, vakfın bu zor günlerde yetimlere el uzatmasının sevindirici olduğunu belirtti.

"Çocukların gözlerindeki sevinci gördüğümüz zaman, bizlerde mutlu oluyoruz"

Suat Çelik, "Yetimler Vakfı'nın her yıl yaptığı etkinliktir bizim Ağrı'da gerçekleştirdiğimiz çalışma. Ağrı'da özellikle hava sıcaklığının sıfırın altında eksi 25 derece olduğu bir dönemde böylesi güzel bir çalışmanın yapılıyor olması bizleri mutlu ediyor. Yapmış olduğumuz yardım çalışması kapsamında onlarca yetim çocuğu giyindirdik, bot, mont, bere dağıttık. Allah bu konuda emeği geçenlerden razı olsun. Hakikaten yardımda bulunduğumuz çocukların gözlerindeki sevinci gördüğümüz zaman, bizlerde mutlu oluyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Yetimler, Vakfı'ndan, Ağrı'daki, yetimlere, kışlık, giyim, yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı