Haber Detayı
28 Eylül 2022 - Çarşamba 16:10 Bu haber 2159 kez okundu
 
TOKİ sakinleri Başkan Muhammet Sunar’a teşekkür plaketi verdi.
Erzurum’un Palandöken İlçe Belediye Başkanı Muhammet Sunar’ın, Abdurrahmangazi Mahallesi TOKİ konutları alanında yaptığı çalışmalara, vatandaşlar teşekkür etti.
BELEDİYELER Haberi
TOKİ sakinleri Başkan Muhammet Sunar’a teşekkür plaketi verdi.

Erzurum’un Palandöken İlçe Belediye Başkanı Muhammet Sunar’ın, Abdurrahmangazi Mahallesi TOKİ konutları alanında yaptığı çalışmalara, vatandaşlar teşekkür etti.

 

Palandöken Abdurrahmangazi TOKİ konutlarında oturan vatandaşlar belediye hizmetleri için Başkan Muhammet Sunar’a teşekkür plaketi verdi.

Düzenlenen tören alanında vatandaşlar tarafından davul zurna çalınarak karşılanan Başkan Sunar’a çiçek sunuldu. Kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla site bahçesinde bir araya gelen TOKİ sakinlerinin duygularını kaydeden Site yöneticisi Celalettin Avağ, ‘Başkanımız ve Palandöken Belediyesine minnettarız’ dedi.

Avağ, “TOKİ içerisinde yapmış olduğu asfalt çalışmasıyla bizi nezih bir ortama kavuşturan Palandöken Belediye Başkanımız Muhammet Sunar’a müteşekkiriz.  Değerli Başkanımız getirdiği hizmetle, burada yaşayan yaklaşık 10 bin kişinin gönlüne dokundu. Kendisine duacıyız. Allah yardımcısı olsun.” ifadelerini kullandı.

 Halkın duası gücümüz

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar da, kendisini coşkuyla karşılayan ve teşekkürlerini ifade eden vatandaşların vefa yaklaşımından güç aldıklarını belirterek, “Hakikaten kadirşinas bir milletiz. Verilen hizmetin farkında, değerbilir bir şehir Erzurum ve Palandöken. Bu teveccühe layık olmaya çalışıyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Dualarınız bize şevk ve güç veriyor” diye konuştu.

Hizmetleri anlattı

TOKİ sakinleriyle buluşmasında ilçede yürütülen çalışmalara dönük değerlendirmelerde bulunan Sunar, AK Belediyecilik modelini Palandöken’de hayata geçirdiklerini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ufkunda yürüyen yöneticilerin başarısız olma ihtimalinin olmadığını belirten Sunar, “Biz de Cumhurbaşkanımızın ufkunda ilerliyor, belediyecilikte ezberleri bozuyoruz. ‘Biz bu millete efendi değil, hizmetkar olmaya geldik.’ diyen Cumhurbaşkanımızın izinde, Adnan Menderes, Abdurrahmangazi, Hüseyin Avni Ulaş, Müftü Solakzade ve Yunus Emre mahallelerimizle birlikte 21 kırsal alanda hizmet seferberliği başlattık. Bir tarafta kaldırım ve asfalt çalışmamız ilçemizin dört bir yanında devam ederken, diğer tarafta Palandöken’imize nefes aldıran yeşil alanlar kazandırıyoruz. Mahalle konakları, sosyal donatı alanlarıyla Palandökenli komşularımızın taleplerine cevap veriyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın yanında üretim ve istihdama destek yatırımlarımız da var. Bu doğrultuda Maksut Efendi mahallemizde üreten kadınlar projemiz kapsamında Süt ve Süt ürünleri Üretim Tesisini bu yıl hizmete açtık. Emeği kazanca dönüştüren bir tesis oldu. Güneş Enerji Santrali, Palandökenlinin memnuniyeti için belediyece yoğun bir mesai içerisindeyiz. Size değer çalışmalarımızla huzurunuzda, alnımız Ak bir şekilde olacağız.” şeklinde konuştu.

TOKİ sakinleri ve civarındaki semtlerden oluşan Palandökenlilerle istişare eden Sunar, kendisine iletilen talepleri ve Palandöken’in vizyonuna yönelik öngörüleri değerlendirdi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: TOKİ, sakinleri, Başkan, Muhammet, Sunar’a, teşekkür, plaketi, verdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı