301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 16:21
 
Harika Güral Türkiye’nin En İyi Genç İş İnsanı seçildi
Gündem Haberi
Harika Güral Türkiye’nin En İyi Genç İş İnsanı seçildi

Harika Güral Türkiye’nin En İyi Genç İş İnsanı seçildi. 
Türkiye Gençlik Politikaları Derneği ile MCD Gençlik Ajansı tarafından 4. Kez düzenlenen Türkiye Gençlik Ödülleri sahiplerini buldu. 6 milyondan fazla kişinin oy kullandığı Türkiye Gençlik Ödüllerinin En iyi genç iş insanı kategorisinde en yüksek oyu Güral Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Harika Güral aldı. 
 İstanbul Maslak TİM Show Center’de düzenlenen törenle ödülünü alan İsmet Güral Ailesinin genç temsilcisi Harika Güral, bu ödülü almanın kendisi için çok büyük mutluluk ifade etti.  Kategorisindeki  10 aday içinden en fazla oyu alan Harika Güral, ” Türk Gençliğinin örnek gördüğü en başarılı genç iş insanı olmak beni gururlandırdığı gibi omuzlarıma daha fazla yük yükledi.  Bu ödül beni daha fazla çalışmaya, ülkemiz ekonomisine daha fazla katkıda bulunmaya  ve daha fazla örnek İş İnsanı olmaya teşvik edecek” dedi.  Harika Güral ödül gecesi yaptığı konuşmada şunları ifadelere yer verdi ; 
“Canım annem, beni ve kardeşlerimi büyütürken savunmanı yazdığın daktilondan çıkan sesler beni büyülerdi. Avukat annenin kızı olmak çok havalı bir şeydi.  Bana kariyerin ve aile hayatının beraber yürüyebileceğini gösterdin. 
Canım babam, bana hep yarınlar bu günkü emeklerine acımayanlarındır deyip bıkmadan usanmadan çalışmam gerektiğinin öğrettin. İkinize de çok teşekkür ediyorum. 
Sevgili kardeşlerim Ali ve Sami Güral , ailecek çalışmanın ve kenetlenmenin ne kadar önemli olduğunu öğrettiniz. 
Güzel ülkemin güzel kadınları , kendinizi geliştirin ve iş hayatına atılmaktan çekinmeyin. 
Çok çalışın. Kendiniz için , aileniz için, ülkemiz için çok çalışın. Hayalleriniz olsun. O hayali gerçekleştirmek hayat gayeniz olsun. Yılmayın. 
Başarı bir gecede gelmez , geliyorsa o tesadüftür , sürdürülebilir değildir. 
Bana güvenen ve oy veren herkese çok teşekkür ediyorum. Beni daha başarılı işlere imza atmak için cesaretlendirdiniz. Annecim, senin ve tüm annelerin anneler günü kutlu olsun”
Harika Güral’ın en başarılı genç iş insanı seçildiği Türkiye Gençlik Ödülleri töreninde ödül alan bazı isim ve kuruluşlar şöyle ; En İyi Marka Türk Hava Yolları, En İyi Ceo M. İlker Aycı THY, En İyi İş Adamı Ali Koç, En İyi İş Kadını Ümit Nazlı Boyner, En İyi Banka Ziraat Bankası… Türkiye Gençlik Ödülleri gecesinde ayrıca Türkiye’nin ünlü sanatçılarına da ödüller verildi.
İsmet Güral Ailesinin genç temsilcisi Harika Güral’ı mutlu gecesinde annesi annesi Av. Nesrin Güral ile kardeşi Sami Güral da yalnız bırakmadı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Harika, Güral, Türkiye’nin, En, İyi, Genç, İş, İnsanı, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı