Haber Detayı
29 Kasım 2022 - Salı 17:03 Bu haber 3028 kez okundu
 
ETÜ ile Halk Bankası promosyon anlaşması yaptı
Halkbank ile mevcut promosyon anlaşması geri ödeme yapılmaksızın yenilenerek ilk yapılan protokolde peşin olarak ödenen 13.662 ₺ promosyona ilave olarak 18.500₺+ 1.000₺ paraf para olmak üzere toplamda 33.162₺ tutarında yeni bir promosyon anlaşması sağlandı.
EKONOMİ Haberi
ETÜ ile Halk Bankası promosyon anlaşması yaptı

Rektörlük Toplantı Salonunda yapılan görüşmeye ETÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak, Genel Sekreter Doç. Dr. Tuba Yetim, Halk Bankası Genel Müdürü Yener Işıldak, Bölge Bireysel Bankacılık Müdürü Emrullah Okumuş ve Erzurum Halk Bankası Şube Müdürü Funda Eroğlu katıldı.
 
Halkbank ile mevcut promosyon anlaşması geri ödeme yapılmaksızın yenilenerek ilk yapılan protokolde peşin olarak ödenen 13.662 ₺ promosyona ilave olarak 18.500₺+ 1.000₺ paraf para olmak üzere toplamda 33.162₺ tutarında yeni bir promosyon anlaşması sağlandı. 18.500₺’lik promosyon ödemeleri Aralık ayı maaşını müteakiben hesaplara yatırılacak olup, 1.000₺ paraf para ise çalışanların paraf kredi kartlarına yüklenecektir.
 
İmzalanan yeni anlaşmaya ilişkin değerlendirmede bulunan Rektör Prof. Dr. Bülent Çakmak; “Halk Bankası ile imzaladığımız yeni protokol tüm personelimize hayırlı olsun. Üniversitemizin tüm mensuplarının en iyi imkanlarla ve daha iyi koşullarda çalışabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesileyle revize edilen anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 
Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör: M.Hanefi İspirli
Etiketler: ETÜ, ile, Halk, Bankası, promosyon, anlaşması, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı