Haber Detayı
26 Kasım 2021 - Cuma 16:21 Bu haber 3437 kez okundu
 
Ak Gençlerden üniversiteli öğrencilere Çorbayı iç, Vizeyi Geç desteği
AK Parti Erzurum İl gençlik Kolları koordinesinde, Üni AK teşkilatı; Genç Vizyon Kulübü ve Genç Düşünce Derneği üyeleriyle, Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi’nde vize sınavlarına girecek olan öğrencilere çorba ikramında bulundu.
SİYASET Haberi
Ak Gençlerden üniversiteli öğrencilere Çorbayı iç, Vizeyi Geç desteği

AK Parti Erzurum İl gençlik Kolları koordinesinde, Üni AK teşkilatı; Genç Vizyon Kulübü ve Genç Düşünce Derneği üyeleriyle, Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi’nde vize sınavlarına girecek olan öğrencilere çorba ikramında bulundu.
AK Partili gençler, üniversite öğrencilerinin vize sınavı heyecanına ortak oldu. “Çorbayı iç, Vizeyi Geç’ sloganıyla Kampüs içerisinde kurdukları stantlarda öğrencilere çorba ikramında bulunan AK Partili gençler, öğrencilerin içini ısıtırken, paylaşmanın da mutluluğunu yaşadılar.
Bir tas çorbayla gönülleri ısıttılar
AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanı M. Gökberk Kocaaliler, Atatürk ve Erzurum Teknik üniversitelerinde düzenledikleri etkinliklerle Yunusça bir kayıt düştüklerini dile getirdi. Kocaaliler, ‘Gönüller yapmaya geldik’ diyen yunusça bir üslupla, öğrenci kardeşlerimizin sınav heyecanına ortak olduk. Sabahın erken saatlerinde fakülte yolunu tutan öğrenci kardeşlerimizin gönüllerini bir tas çorbayla ısıttık. Moral ve motivasyon anlamında destek olmaya çalıştık. Tüm faaliyetlerimizde olduğu gibi bu faaliyetimizin destekçisi olan Ak Parti Erzurum il başkanımız Mehmet Emin Öz ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen’e çok çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca etkinlikte emeği olan başta Üni AK teşkilatımız ve Uni AK başkanımız M.Emin Yılmaz ile birlikte Ak yürekli kardeşlerimin her birine tek tek teşekkür ediyorum.” dedi
ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR
AK Partili gençlerin çorba ikramına teşekkürle karşılık veren Üniversiteli gençler de, "Serin Erzurum sabahında, çorbayla içimizi ısıttılar. Sınav heyecanı yaşadığımız bugünlerde bizleri yalnız bırakmayan, bu anlamlı etkinlikle yanımızda olan ve destek mesajlarıyla; moral ve motivasyon kaynağı olan, her bir arkadaşa teşekkür ediyoruz.” ifadeleriyle memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Ak, Gençlerden, üniversiteli, öğrencilere, Çorbayı, iç,, Vizeyi, Geç, desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı