Cumartesi, 29 Nisan 2017

Kitap Fuari

Hain saldırı sonrası Ala o örgütü işaret etti

Hain saldırı sonrası Ala o örgütü işaret etti


Ala, İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı için, "Bilgiler ve bulgular bunun DAEŞ terör örgütü tarafından yapıldığına işaret ediyor" dedi.
İçişleri Bakanı Efkan Ala, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısına ilişkin, "Şuanda elimizdeki bütün bilgiler ve bulgular bunun DAEŞ terör örgütü tarafından yapıldığına işaret ediyor. Ama kesinleşmiş bir durum söz konusu değil. Bizim elde ettiğimiz bilgiler ve şahıslar var" dedi.

GAZİ VE KORUCULARLA İFTAR

İçişleri Bakanı Ala, şehit, gazi yakınları ve korucularla iftar yemeğinde bir araya geldi. Gölbaşı Vilayetler Evi’nde düzenlenen iftar programı öncesi basın mensuplarının sorularının yanıtlayan Bakan Ala, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısına ilişkin, "Şuanda elimizdeki bütün bilgiler ve bulgular bunun DEAŞ terör örgütü tarafından yapıldığına işaret ediyor.

ÇOK KAPSAMLI SÜRÜYOR

Ama kesinleşmiş bir durum söz konusu değil. Bizim elde ettiğimiz bilgiler ve şahıslar var. O çerçevede bütün bağlantıları dikkatle değerlendiriliyor ve o bağlantıların çözülmesi sonucunda durum ve örgüt daha da berraklaşacaktır. Bu konudaki soruşturma son derece ciddi bir biçimde ve çok kapsamlı bir şekilde devam ediyor" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile


kitap fuarı
kitap fuarı