Astroloji

 

 

 
Akrep (08.12.2022)
İş görüşmelerinizden olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Çevrenizle olan iletişiminiz ve kuracağınız yeni mesafelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Elektronik cihazlarınızı yenileyebilir, bakımlarıyla ilgilenebilirsiniz.
 
Aslan (08.12.2022)
İş ortamınızı etkileyen değişiklikler gündeme gelebilir. Görüşmeler yapabilir, koşullarınızı değiştirmek için bazı girişimler yapabilirsiniz. Doğru iletişimi kurmak size istediğinizi verebilir.
 
Balık (08.12.2022)
Fikirlerinizi ve çalışmalarınızı destekleyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir çevreye dahil oluyorsunuz. Bu da size hayatınıza alacağınız insanlar konusunda fikirler verebilir.
 
Başak (08.12.2022)
İlişkilerinizi ileri taşımak ve ciddi adımlar yapmak için iyi bir gün olabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak karşılık bulmanızı sağlayacaktır. Maddi yatırımlar konusunda planlarınız yoğunlaşabilir.
 
Boğa (08.12.2022)
Hukuksal konular ve resmî işlemlerle ilgilenebilirsiniz. Vize ve pasaport başvurularınız, işle ilgili seyahat planlarınız gündeme gelebilir. Kendinizi geliştirmenin önemini anlayacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.
 
İkizler (08.12.2022)
Emeklerinizin parasal karşılığını alabilirsiniz. Ailenizin sizi destekliyor olması motivasyonunuzu yükseltecektir. Kuralına uyarak hareket etmek soru işareti ve endişe uyandıran sorunları aşmanızı sağlayacaktır.
 
Koç (08.12.2022)
İş hayatınızı ve ortamlarınızı ilgilendiren durumlarda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Dikkatinizi toplamak, çalışmalarınızı daha iyi sunmanızı sağlayacaktır. İmza ve maddi getirisi olan işlerle alakalı görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz.
 
Kova (08.12.2022)
Kendi halinizde kalmak isterken bazı söylemlere maruz kalabilirsiniz. Size bazı haberler getiren kişilere dikkat etmenizde fayda var. Günlük hayatı beraber paylaştığınız insanlardan öğreneceklerinizin aslını araştırabilirsiniz.
 
Oğlak (08.12.2022)
Kendinizden bahsetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak dikkatleri size çekecek, bu sayede yeni ortaklıkların da önü açılacaktır. Fiziksel ve mental olarak zinde hissediyorsunuz.
 
Terazi (08.12.2022)
Evinizin ve ailenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz. Özellikle taşınma ve alım satım gibi konularınız varsa bunlar gündeme gelebilir, artık karara varabilirsiniz. Evden çalışmak, bazı işleri evde yürütmekle ilgili hazırlıklar yapabilirsiniz.
 
Yay (08.12.2022)
Çalışmalarınızın maddi karşılıklarıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Zam, iş genişletme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayat standartlarınız iyileştirmek istiyorsunuz.
 
Yengeç (08.12.2022)
İkili ilişkilerde imzalı süreçler başlatabilirsiniz. Kararlarınızı mantık çerçevesinde almaya dikkat ediyorsunuz. Bu da yola kiminle devam edeceğiniz konusunda size ipuçları verecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı