Yazı Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 20:16 Bu yazı 560 kez okundu
 
Bir başladılar, pir başladılar!
M. Musa Çakır
 
 
Bir başladılar, pir başladılar!
Müdürlük, stadyumun basın tribününü karşılaşmaların çok daha yakından izlenebilmesi için ekranlarla donatacak.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kazım Karabekir Stadyumu’na bir el atacak, pir el atacak. Müdürlük, stadyumun basın tribününü karşılaşmaların çok daha yakından izlenebilmesi için ekranlarla donatacak.

YENİGÜN Yazı İşleri Müdürü Mehmet Musa Çakır’ın Kazım Karabekir Stadyumu’nun içler acısı halini gündeme taşımasının ardından müjdeli haberler birbiri ardına gelmeye başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün bünyesine alınan Kazım Karabekir Stadyumu’nda yeni bir hamle ise basın tribünü için yapılacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgilere göre; basın tribünleri önümüzdeki günlerde LED ekranlarla donatılacak.


KAZIM KARABEKİR’E YENİ BİR VİZYON
Karşılaşmaları takip eden basın mensuplarının, maçı çok daha yakından takip edebilmeleri için kurulacak olan sistem, Süper Lig’deki belli başlı takımlara ait sahaların dışında neredeyse hiçbir stadyumda yok. Söz konusu sistemin Kazım Karabekir Stadyumu’na kazandırılması birlikte yepyeni bir vizyon kazanacak olan tesis, Erzurum’un hedefini daha şimdiden büyük tuttuğunu ortaya koydu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, “Kazım Karabekir Stadyumu’nda çok ciddi çalışmalar yapılacak. Stattaki eksiklikler en kısa sürede giderilecek ve basın tribünü uluslararası standartlara kavuşturulacak. Stadyumla ilgili olarak bugüne kadar verdiği emeklerden dolayı Büyükşehir Belediyemize de ayrıca teşekkür ediyoruz” diye konuştular.


ÇAKIR: ŞİMDİDEN HAZIRLIKLI OLMALIYIZ
YENİGÜN Yazı İşleri Müdürü ve aynı zamanda Anadolu Basın Birliği Erzurum Şube Başkanı Mehmet Musa Çakır da, Kazım Karabekir Stadyumu ile ilgili eksikliklerin birer-ikişer ortadan kaldırılmasının mutluluk verici olduğunu kaydetti.
Erzurumspor’un iddialı bir ekiple Süper Lig’e yeniden yükseleceğine olan inancını bir kez daha dile getiren Musa Çakır, “Önümüzde Allah’ın izniyle bir şampiyonluk ve hatta kupa karşılaşmaları bile olacak. Stadyumu ve kendimizi buna şimdiden hazırlamamızda büyük fayda var” ifadelerini kullandı.
Çakır, Kazım Karabekir Stadyumu ile ilgili olarak yürütülen süreçten dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerine de teşekkür etti.

 

 
 
 
Etiketler: Bir, başladılar,, pir, başladılar!,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı