Haber Detayı
23 Ekim 2017 - Pazartesi 13:28 Bu haber 5257 kez okundu
 
Şenkayalılardan Başkan Sekmen’e yatırım teşekkürü
Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin misafiri olarak kenti gezen Şenkaya heyeti, il genelinde yapılan projeleri yerinde inceledi.
ERZURUM Haberi
Şenkayalılardan Başkan Sekmen’e yatırım teşekkürü

Şenkayalılardan Başkan Sekmen’e yatırım teşekkürü

 

ERZURUM (emha) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin misafiri olarak kenti gezen Şenkaya heyeti, il genelinde yapılan projeleri yerinde inceledi.
Şenkaya Meclis Üyeleri, muhtarlar, kanaat önderleri ve ilçe sakinlerinin katıldığı gezide vatandaşlar, Büyükşehir’in hayata geçirdiği yatırımları gezdi. Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisi, Atıksu Arıtma Tesisi, Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi, 15 Temmuz Milli İrade Mesire Alanı, Olimpiyat Parkı, Üretim Merkezleri, Gökyüzüşehri Parkı, Bilgi Evleri, Yüksek İrtifa Kamp Merkezi, Palandöken Kayak Merkezi, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Canlı Hayvan Borsası, Canlı Hayvan Pazarları, ESMEK, Kültür Yolu Projesi ve Erzurumspor Tesisleri’ni gezen Şenkaya heyetine eşlik eden Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Aynalı, Büyükşehir’in yatırımları hakkında vatandaşlara bilgiler aktardı. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de, Şenkaya heyeti ile bir araya geldi.
Başkan Sekmen, burada yaptığı konuşmada, “Erzurum’da hayata geçirdiğimiz projelerle bu kentin makûs talihini yenmeye çalışıyoruz. Ülkemizdeki diğer metropol kentlerle olan yatırım yarışında zirveye çıkmak için elimizden gelenin en iyisi yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Şuan bu yılın sonu ve 2018’de bütün ilçelerimizin alt ve üstyapısı tamamlanmış olacak. Erzurum’da kent merkezinde ne yaptıysak aynı hizmetleri Şenkaya’da da hayata geçirdik. Allah nasip ederse Şenkaya’mızda eksik olan ya da yarım kalan projelerimizi mevsim şartları dâhilinde bu sene ve 2018’de tamamlayacağız” dedi.
Erzurum gezisi sırasında gördükleri yatırımları takdir eden Şenkayalılar da gerek ilçelerine gerekse de Erzurum’a yapılan hizmetlerden ötürü Başkan Sekmen’e teşekkür etti.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Şenkayalılardan, Başkan, Sekmen’e, yatırım, teşekkürü,
Yorumlar
Haber Yazılımı