Haber Detayı
07 Kasım 2017 - Salı 14:24 Bu haber 1273 kez okundu
 
Şampiyonlardan Vali Azizoğlu’na ziyaret
Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 1. Lig Goalball Bayan ve 1. Lig Goalball Erkek Takımı ile çeşitli branşlarda başarı gösteren Görme Engelli öğrencileri makamında kabul etti.
YAŞAM Haberi
Şampiyonlardan Vali Azizoğlu’na ziyaret

Şampiyonlardan Vali Azizoğlu’na ziyaret

 

ERZURUM (emha) - Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, 1. Lig Goalball Bayan ve 1. Lig Goalball Erkek Takımı ile çeşitli branşlarda başarı gösteren Görme Engelli öğrencileri makamında kabul etti.


Erzurum Görme Engelliler Okul Müdürü Hikmet Akpınar ve Beden Eğitim Öğretmeni Goalball Bayanlar Milli Takım Antrenörü Yıldırım Güçlü’nünde katıldığı ziyarette, şampiyon sporcuları kutlayan Vali Azizoğlu, “Bu başarıları almak kolay olmuyor. Azminiz ve inancınız ile önünüzdeki bütün engelleri aşıp madalyalar kupalar kazandınız. Erzurum’u ve Türkiye’yi dünyada temsil eden sporcularımızı böyle başarılı görmekten gurur duyuyoruz” dedi.
Ziyarete; Judo Türkiye Birinciliği, Judo Avrupa ikinciliği, judo Dünya ikinciliği, 2017 yılında Judo Avrupa Şampiyonu olan Zeynep Çelik, Judo Türkiye Şampiyonalarında birincilikler ve ilk üç dereceleri elde eden Kader Çelik, Hazal Çelik ve Gökhan Özpolat, Türkiye Atletizm 100 metre Yarışlarında Türkiye ikincisi Fatih Yıldız, Türkiye Atletizm 100 metre Yarışlarında Türkiye ikincisi Fatih Yıldız, Satranç müsabakalarında Türkiye 2’ncisi Hatice Atalay ve Türkiye 3’üncüsü Saadet Atalay, yüzmede Türkiye 3’üncüsü Sinan Karaboğa katıldı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Şampiyonlardan, Vali, Azizoğlu’na, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı