Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 23:08 Bu haber 1990 kez okundu
 
Pasinler'de Anne-Baba-Çocuk Tutumları eğitim semineri verildi
Pasinler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve SODES ortaklı yapılan Pasinler SODES Anaevi projesi kapsamında bayanlara yönelik eğitim semineri verildi.
İLÇELER Haberi
Pasinler'de Anne-Baba-Çocuk Tutumları eğitim semineri verildi

Pasinler'de Anne-Baba-Çocuk Tutumları eğitim semineri verildi

 

ERZURUM (emha) - Pasinler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve SODES ortaklı yapılan Pasinler SODES Anaevi projesi kapsamında bayanlara yönelik eğitim semineri verildi.


Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programı (SODES) ve Pasinler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca ortak yürütülen Pasinler Sodes Anaevi projesi kapsamında projeden faydalanan bayanlara Pasinler İlçe Halk eğitim Merkezi salonunda Erzurum Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi görevlisi Sosyaloğ Öğretmen Tuğba Pekgöz tarafından Anne-Baba-Çocuk Tutumları konulu eğitim semineri verildi.
Bayanlara yönelik düzenlenen ve Tuğba Pekgöz tarafından Anne-Baba-Çocuk Tutumları verilen eğitim seminerinde çocukların tutumlarını neler değiştiriyor, koruyucu ve aşırı kollayıcı tutumda zararlı, çokuklarda hangi davranış neye sebep oluyor, Anne Baba çocuklarına nasıl davranmalı gibi bir çok konuda katılımcılara bilgi verildi.
İlçe Halk Eğitim Merkezi salonunda verilen program davetlilere verilen ikramlarla son buldu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Pasinler'de, Anne-Baba-Çocuk, Tutumları, eğitim, semineri, verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı