Haber Detayı
27 Kasım 2017 - Pazartesi 09:44 Bu haber 1614 kez okundu
 
Öğretmenler günü anısına satranç ve masa tenisi turnuvası
Erzurum’da emekli ve görevinin başındaki öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına satranç turnuvasında kafa yordular
SPOR Haberi
Öğretmenler günü anısına satranç ve masa tenisi turnuvası

ERZURUM (emha) - Erzurum Eğitim-Bir-Sen 2 No lu Şube Erzurum Gençlik İl Spor Müdürlüğü ile birlikte düzenledikleri Satranç Turnuvası ve Masa Tenisi Turnuvaları sona erdi. Müsabakalar sonucu ilk üç dereceye giren sporculara madalya ve ödülleri verildi.
Masa Tenisi Turnuvasında dereceye giren sporcular; “1.Rukiye Yılmaz, 2.Murat Kartal, 3.Rabia Arpacı, 4.Önder Öz”
Satranç Turnuvasında dereceye giren sporcular: “1-Erhan Kaban, 2-Akın Yayık, 3-İsmail Nardemir”
Ödül töreninde açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen 2 No lu Şube Başkanı Mustafa Karataş, “Sendika olarak şehrimize ve şehrimizde görev yapan eğitim çalışanlarına, öğrencilere yönelik bu tür organizasyonlarda her zaman üzerimize düşeni yapacağız ve de yapıyoruz. Sendika çalışmalarını sadece ekonomik kazanımlarla sınırlandırmıyoruz, sosyal ve kültürel faaliyetlerle de Ülkemizin ve şehrimizin insanının hizmetindeyiz. Organizasyonda her türlü desteği veren Gençlik Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ‘e de katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Masa Tenisi İl Temsilcisi İlhami Yavilioğlu’na ve Satranç İl Temsilcisi Mehmet Salih Yıldırım’a da katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

 

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Eğitim Bir 2 No'lu Erzurum Şubesinin ortaklaşa düzenledikleri 24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç turnuvası sona erdi.
Yakutiye Spor Salonu’nda düzenlenen satranç turnuvasında, emekli ve görevinin başında olan öğretmenler kendi günlerinde satranç oynadı. Müsabakalar sonucunda ödüller sahiplerini buldu.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Eğitim Bir Sen 2 No'lu Şube Başkanı Mustafa Karataş ile Satranç İl Temsilcisi Mehmet Salih Yıldırım tarafından dereceye giren öğretmenlere madalyaları verildi.
Erzurum Satranç İl Temsilcisi Mehmet Salih Yıldırım, kendilerine her zaman destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Fuat Taşkesenligil ile Erzurum Eğitim Bir Sen 2 No'lu Şube başkanı Mustafa Karataş 'a teşekkür etti. Yıldırım, turnuvaya iştirak eden öğretmenleri de tebrik etti.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Öğretmenler, günü, anısına, satranç, ve, masa, tenisi, turnuvası,
Yorumlar
Haber Yazılımı