Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 16:02 Bu haber 1860 kez okundu
 
Milli Eğitim Müdürü Yıldız, Ortaokul Müdürleri ile biraraya geldi
“2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirilmesi ve Ortaöğretim Kurumlarına Kayıt Sistemi” ile ilgili toplantı yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Milli Eğitim Müdürü Yıldız, Ortaokul Müdürleri ile biraraya geldi

Mlili Eğitim Müdürü Yıldız, Ortaokul Müdürleri ile biraraya geldi

 

ERZURUM (emha) - İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Erzurum Lisesi Kültür Sitesi’nde merkez üç ilçedeki Ortaokul Müdürleri ile “2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirilmesi ve Ortaöğretim Kurumlarına Kayıt Sistemi” ile ilgili toplantı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız başkanlığında yapılan toplantıya müdür yardımcıları Samih Kır, İsmail Bağrıyanık, Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Zinnur Şimşek, Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Yavilioğlu ve Merkez üç ilçede bulunan ortaokul müdürleri katıldı.
İl Müdürü Ercan Yıldız; eğitim öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yaptıktan sonra müdürlere; öğrencilerimizin liselere yerleşmesinde en büyük görevin kendilerine düştüğünü, okullarından mezun olan öğrencilerin lise tercihlerini doğru yapabilmeleri için onlarla birebir ilgilenmeleri gerektiğini söyledi. Yıldız, konuşmasının devamında; öğrenci velileriyle bir araya gelmelerini tercih konularında yardımcı olmalarını, onlara her konuda rehberlik etmelerini ilimizde bu anlamda başarıyı birlikte yakalayacaklarını söyledi.
Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) çalışanlarından Muhammet Gürgen´in bir sunum yaptığı toplantı karşılıklı iyi dileklerle sona erdi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü, Yıldız,, Ortaokul, Müdürleri, ile, biraraya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı