Haber Detayı
06 Ağustos 2018 - Pazartesi 00:21 Bu haber 2918 kez okundu
 
Milletvekili Aydemir Palandöken ve Aziziye belediyelerini ziyaret etti
‘Bu dava, yaratılanı yaratandan ötürü sevme davasıdır. Bu dava insana saygı, Türkiye’ye sevda davasıdır.’ dedi.
SİYASET Haberi
Milletvekili Aydemir Palandöken ve Aziziye belediyelerini ziyaret etti

Aydemir: ‘Ak belediyecilik, dava belediyeciliğidir’
- Aydemir’den Ak belediyecilik reformu vurgusu

 

ERZURUM (emha) - AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti’nin Türkiye’de belediyecilik odağında yeni ve muhteşem bir dönemi başlattığı, dünyada akis bulan AK Belediyecilik modelinin bir dava belediyeciliği olduğunu kaydederek, ‘Bu dava, yaratılanı yaratandan ötürü sevme davasıdır. Bu dava insana saygı, Türkiye’ye sevda davasıdır.’ dedi.

‘AK ÖNDERİMİZ BİR SİYASET DEHASIDIR’
‘Duruşu, eylem ve söylemleriyle ufuk çizici bir siyasi deha olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde AK Dava’nın ülke siyasi tarihinde kaydettiği en büyük reformlardan biri yerel yönetim anlayışıdır’ diyen Milletvekili Aydemir, ‘Fehim ve ferasetini mana erlerinden alan AK dava kendisine yegane rota çizenin millet olacağını her vesile haykırıyor. Bunun için de milletin sinesinden beslenip ona göre yol alıyor. ‘ ifadesine yer verdi.
 

YEREL ZİYARETLER
Erzurum’da çalışmalarını sürdüren AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Mart 2019’da yapılacak olan Yerel seçimler sürecinde Palandöken ve Aziziye Belediyelerini ziyaret ederek Başkanlarla Hedef 2023 kapsamında mevcut durum, öngörülen projeler ve kaydedilecek yatırımlar bazında meşverette bulundu.

AYDEMİR PALANDÖKEN’İN KONUĞUYDU
Palandöken Belediyesinin konuğu olan Milletvekili Aydemir, Başkan Orhan Bulutlar’la Turizm sektörüyle öne çıkan ve ülkede kış turizmi destinasyonu konumuna kavuşan ilçenin yatırım süreci üzerine istişarede bulundu. AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Ensar Özdemir’in refakat ettiği Palandöken buluşmasında özellikle turizm hizmetleri kapsamında ifade edilecek sosyal belediyecilik üzerinde duruldu.


AYDEMİR’DEN BULUTLAR VE KADROSUNA TEŞEKKÜR
Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Milletvekili Aydemir, ‘Meşveret güzelliğini bu defa Palandöken Belediyemizde Başkanımız Orhan Bulutlar ile yaşadık. Ziyarette, palandöken özelinde hizmetlerin ayrıntısını, yapılacakların planlamasını konuştuk. AK Parti olarak parolamız, Huzur adresi bir Palandöken. Başkanımızın 9.5 yıla sığdırdığı hizmetler AK Dava’nın önceliklerini de ortaya koyuyor. Sayın Bulutlar ve Belediye personeline müteşekkiriz. ‘ dedi.

AZİZİYE’DE GENÇ BAŞKAN ORHAN’LA İSTİŞARE
Milletvekili Aydemir’in diğer bir ziyaret merkezi de Aziziye İlçesi oldu. İlçe Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın konuğu olan Milletvekili Aydemir, ‘ Ülkemizin en genç Belediye Başkanı Erzurum’dan çıktı. Gençliğinin yanı sıra donanımıyla da hizmet ehli olan sayın Başkanı ziyaret edip, çalışmaları istişare ettik. AK Davaya çalışmalarıyla katkı sunan başkanımıza minnettarız. ‘ değerlendirmesini yaptı.
 

KAHVECİ’YE TEBRİK ZİYARETİ
Milletvekili Aydemir ve beraberindeki heyet daha sonra Aziziye Belediye Meclisi Üyesi ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kahveci’yi ziyaret ederek gündem ve güncele ilişkin görüş teatisi gerçekleştirdi.
Mustafa Kahveci AK Parti’mizin genç kuşak kadrosundan. Aziziye Belediyesi Meclis Üyesi Kahveci’nin Başkan Yardımcılığını tebrik ziyaretinde bulunduk. Bulunduğu vazifelerde hep başarılı olan Kahveci inşallah bu pozisyonunda hakkını verecektir. Başarılar diliyoruz.’ Temennisini paylaştı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Milletvekili, Aydemir, Palandöken, ve, Aziziye, belediyelerini, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı