Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 19:04 Bu haber 1723 kez okundu
 
KUDAKA Proje yazma eğitimleri başlıyor
Uygulamaya konulan “Turizm ve Üretimin Geliştirilmesi”, “Sosyal Altyapının ve Turizm Altyapısının Geliştirilmesi“ ve “Yerel Kapasitenin Geliştirilmesi” Mali Destek Programları kapsamında proje yazma eğitimleri başlıyor.
EKONOMİ Haberi
KUDAKA Proje yazma eğitimleri başlıyor

KUDAKA Proje yazma eğitimleri başlıyor

ERZURUM (emha) - Uygulamaya konulan “Turizm ve Üretimin Geliştirilmesi”, “Sosyal Altyapının ve Turizm Altyapısının Geliştirilmesi“ ve “Yerel Kapasitenin Geliştirilmesi” Mali Destek Programları kapsamında proje yazma eğitimleri başlıyor.


İl ve ilçeler de proje yazma kapasitesini ve proje kalitesini artırmak; başvuru sahiplerinin mali destek programları kapsamında sunulan desteklerden daha fazla yararlanmalarını sağlamak amacıyla uzmanlar tarafından katılımcı için herhangi bir ön koşul aranmaksızın ücretsiz olarak proje yazılım eğitimi verilecek.
Düzenlenecek eğitim programları ile proje hazırlığının temel aşamaları katılımcılara uygulamalı olarak aktarılacak. Ayrıca KAYS üzerinden başvuru formunun ve eklerinin doldurulması ile programlara başvurularda izlenecek adımlar anlatılacak.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: KUDAKA, Proje, yazma, eğitimleri, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı