Haber Detayı
07 Eylül 2018 - Cuma 21:25 Bu haber 5648 kez okundu
 
Kriz fırsatçılarına inat TEMA Marketler zincirinden indirim
Erzurum’un yerli sermayesi TEMA Marketler zinciri indirim festivali başlattı.
EKONOMİ Haberi
Kriz fırsatçılarına inat TEMA Marketler zincirinden indirim

Kriz fırsatçılarına inat TEMA Marketler zincirinden indirim festivali

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik durumu, dolardaki yükselişi fırsat bilerek ürün fiyatlarına ciddi zamlar uygulayan kriz fırsatçılarına karşı, Erzurum’un yerli sermayesi TEMA Marketler zinciri indirim festivali başlattı.

Güz festivali adıyla başlatılan indirim festivaline ilk olarak TEMA Marketler zinciri Lalapaşa şubesinden başlandı. Bir çok üründe ciddi indirimlerin yapıldığı festival tam bir hafta ( 7 -13 Eylül ) boyunca devam edecek.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan TEMA Marketler zinciri Genel müdürü Tayyar Bakaç, “Ülkemiz ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyor. Bu gün verilen savaş ekonomik bir savaştır ve bu savaşta herkesin taşın altına elini koyarak fedakarlık etmesi gerekiyor. Krizi fırsata çevirmeye çalışanlar vatandaşlar tarafından iyi bilinmektedir. 

Bizde TEMA Marketler Zinciri olarak, 29 yıllık birikimimizle, geçmişte yaşanan krizlerde nasıl devletimizin yanında olduysak bu günde aynı duyarlılıkla, kurumumuz içerisinde adeta bir seferberlik başlatarak, ciddi indirimler uygulayıp, bu savaşa katkıda bulunmak istedik. Buna paralel olarak TEMA Lalapaşa şubemizde güz indirim festivalini başlattık. Önümüzdeki günlerde de diğer şubelerimizde de bu festivali yapmayı planlıyoruz” dedi.  

 

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Kriz, fırsatçılarına, inat, TEMA, Marketler, zincirinden, indirim,
Yorumlar
Haber Yazılımı