Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 22:52 Bu haber 1690 kez okundu
 
Korucular Başkanından Milletvekili AYDIN’a Teşekkür.
Erzurum Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yunus ÖZKAN bir basın açıklamasında bulunarak, Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili Prof.Dr. Kamil AYDIN’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.
SİYASET Haberi
Korucular Başkanından Milletvekili AYDIN’a Teşekkür.

Korucular Başkanından Milletvekili AYDIN’a Teşekkür.

 

ERZURUM (emha) - Erzurum Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yunus ÖZKAN bir basın açıklamasında bulunarak, Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili Prof.Dr. Kamil AYDIN’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan ÖZKAN yaptığı açıklamada; “Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekilimiz sayın Kamil AYDIN, meclisteki konuşmalarında bizleri sık sık hatırlayarak gündemlerinde yer veriyorlar. Ayrıca Derneğimize ziyaretlerde bulunup, her daim yanımızda olduklarını htirdiler. Bu nazik davranışları ve derneğimize sahip çıkma duruşundan ötürü sayın vekilimize teşekkürü bir borç biliriz. Bizler de her zaman sayın vekilimizin yanında olacağız. Erzurum Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği olarak bizler güvenlik korucuları ve şehit ailelerinin sorunları ve sorunlarının çözümleri için mücadele ediyoruz. Verdiğimiz bu mücadelede kıymetli milletvekillerimizi de bu mücadelemizde yanımızda görmek, onların desteklerini hmek de bizleri ve korucularımızı mutlu ediyor. Bu vesile ile, derneğimiz , dernek yönetimimiz ve korucularımız adına, tekraren MHP Erzurum Milletvekilimiz sayın AYDIN’a teşekkür ediyorum.”dedi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Korucular, Başkanından, Milletvekili, AYDIN’a, Teşekkür.,
Yorumlar
Haber Yazılımı