Haber Detayı
31 Aralık 2017 - Pazar 17:19 Bu haber 1351 kez okundu
 
İl Başkanı Mehmet Emin Öz Erzurumlular'ın yeni yılını kutladı
AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, yeni yıl vesilesiyle yaptığı açıklamada Erzurum halkının yeni yılını kutladı.
SİYASET Haberi
İl Başkanı Mehmet Emin Öz Erzurumlular'ın yeni yılını kutladı

AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz: “İstikrar, kalkınma hamlelerimize hız kesmeden devam edeceğiz”

 

ERZURUM (emha) - AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, yeni yıl vesilesiyle yaptığı açıklamada Erzurum halkının yeni yılını kutladı.

Başkan Öz, “2018 yılının ülkemize, milletimize ve Erzurum’umuza hayırlar getirmesini, sağlık ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum. İstikrar, kalkınma hamlelerimize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Mekke´nin Fethinin de yıldönümünü kutladığımız yeni yılda sorunların çözüldüğü, huzur ve güven ortamının sağlandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, bir yıl olmasını Cenab-ı Hak´tan niyaz ediyorum. 2017 yılı dış mihrakların ülkemizi hedef alarak bizlere diz çöktürmek istemesi, bizleri yıldırıp hedeflerimizden saptırmak için başlattıkları oyunlarla geçen bir yıl oldu. 2017 yılını Milletimizin feraseti ve desteği ile hain işbirlikçi ülkelerin karşısına dikilerek geçirdik. Allah’ın izniyle 2018 yılında da dikileceğiz. Milletimizin geleceğe umutla bakması için başlattığımız istikrar ve kararlılık adımlarıyla kalkınma hamlelerimiz hız kesmeden devam edecektir. 2017 yılında dünyanın çeşitli bölgelerinde özellikle Müslümanlara yönelik yapılan zulüm ve sindirme politikalarının 2018 yılında son bulması en büyük dileğimiz olmakla beraber Ak Parti bununla alakalı tüm girişimlerde bulunmaya devam edecektir. Ülkemizin ufku geniş, önü açık, yarınları umut dolu geleceği aydınlıktır. Yeni umutlarla karşıladığımız 2018 yılının ülkemize ve milletimize huzur, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, aziz milletimize metanet diliyorum. Bu umutlarla yeni yılınızı kutluyor, bütün vatandaşlarımı sevgiyle selamlıyorum.”

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: İl, Başkanı, Mehmet, Emin, Öz, Erzurumlular'ın, yeni, yılını, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı