Haber Detayı
02 Mart 2020 - Pazartesi 17:49 Bu haber 2374 kez okundu
 
Horasan’da vatandaşlar, İdlib şehitleri için yürüdü
Erzurum’un Horasan ilçesinde yüzlerce vatandaş Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen hava saldırısında şehit olan 34 asker için ellerinde Türk bayraklarıyla yürüdü
İLÇELER Haberi
Horasan’da vatandaşlar, İdlib şehitleri için yürüdü

Horasan’da vatandaşlar, İdlib şehitleri için yürüdü

 

ERZURUM (EMHA) - Erzurum’un Horasan ilçesinde yüzlerce vatandaş Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen hava saldırısında şehit olan 34 asker için ellerinde Türk bayraklarıyla yürüdü.
Şehit haberlerinden sonra Horasanlı vatandaşlar Merkez camiinde Şehitlerimiz için düzenlenen Hâtim duası programına katıldılar.
Horasan’da Yavuz Selim Caddesinde toplanan yüzlerce vatandaş ellerindeki bayraklar ile tekbir ve sloganları atarak Ağrı Caddesinde Hürriyet Meydanına doğru yürüyerek belediye binasının önüne geldiler saygı duruşunda bulunan grup, daha sonra İstiklal Marşı'nı okudu. Şehitlerimiz için dualar ettiler "Şehitler ölmez vatan bölünmez", “Ya Allah Bismillah Allahuekber” "Horasan Burada Mehmetçiğin Yanında" slganları atan grup, Yavuz Selim Caddesinde Yüzlerce aracın katılımı ile Saygı Konvoyu düzenlediler program daha sonra son buldu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Horasan’da, vatandaşlar,, İdlib, şehitleri, için, yürüdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı