Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 21:22 Bu haber 3125 kez okundu
 
"Fuat Uğur sana ne oluyor, sana ne Sekmen'den..."
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'le ilgili olarak yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Gazeteci Fuat Uğur'a Erzurum'dan tepki yağıyor.
MEDYA Haberi

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'le ilgili olarak yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Gazeteci Fuat Uğur'a Erzurum'dan tepki yağıyor.

Katıldığı televizyon programları da dahil olmak üzere sosyal medya üzerinden sürekli Mehmet Sekmen'in görevden alınacağını ileri süren Fuat Uğur, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı'nı bu kez de Twitter hesabında diline doladı.

Gazeteci Uğur, yine Gazeteci Cem Küçük'ün, Çorum Belediye Başkanı'nın görevden alındığına dair yaptığı paylışımı alıntılayarak, "Erzurum Belediye Başkanı'nda sıra. Daha fazla beklemesine gerek yok" şeklinde bir not düştü. Fuat Uğur'un yaptığı paylaşım, Erzurum'dan tepki görürken, çekerken, söz konusu paylaşım Uğur'un takipçileri tarafından da eleştirildi. Vatandaşlar, Gazeteci Fuat Uğur'un son zamanlarda Erzurum ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'le kendine gündem yapmaya çalıştığını belirterek, "Fuat Uğur'un, Erzurum'la ve Başkan Sekmen'le ne alıp veremediği var, bir türlü anlayamadık. Durup durup Sekmen'i gündeme getirmesi çok ilginç ve yaptığı her paylaşım aklımıza ister istemez kendisiyle ilgili soru işaretleri getiriyor. Fuat Uğur Erzurum'la bu kadar ilgiliydi, adını şimdiye kadar niye hiç duymuyorduk? Biz başkanımızdan da memnunuz, mensup olduğu partisinden de memnunuz." diye konuştular.

Gazeteci Fuat Uğur'un kendine gündem yapmak için başka kişiler ve konular bulması tavsiyesinde bulunan vatandaşlar, "Bilinmelidir ki; Erzurum'dan bu anlamda hiç kimseye ekmek çıkmaz. Hele hele Fuat Uğur'a hiç çıkmaz" dediler.

İŞTE O TWİT

 

 

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: "Fuat, Uğur, sana, ne, oluyor,, sana, ne, Sekmen'den...",
Yorumlar
Haber Yazılımı