Haber Detayı
31 Ağustos 2021 - Salı 00:23 Bu haber 2463 kez okundu
 
Filiz ve Polat ailelerinin mutlu günü
Filiz ailesinin kızları Seda ile Polat ailesinin kıymetli oğlu Recep, 30 Ağustos günü yapılan düğün töreniyle dünya evine girdi.
YAŞAM Haberi
Filiz ve Polat ailelerinin mutlu günü

Filiz ailesinin  kızları Seda ile Polat ailesinin kıymetli oğlu Recep, 30 Ağustos günü yapılan düğün töreniyle dünya evine girdi.

Genç çiftin düğün töreni 30 Ağustos 2021 tarihinde Yıldızkent'te bulunan Yıldız düğün salonunda gerçekleştirildi.


Nejmi Filiz'in güzel kızı Seda ile  Meclis Üyesi Abdulnasır Polat'ın oğlu Recep, dostlarının ve arkadaşlarının yoğun ilgi gösterdiği bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Genç çiftin alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak ilk dansı yapmasının ardından düğün töreni pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti.

Yıldızkent'te bulunan Yıldız düğün salonunda düzenlenen düğün töreninde çiftin nikahını Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen kıydı.

Düğün törenine her iki ailenın yakınları, Sivil Toplum Teşkilatlarının başkanları, siyasetçiler ve birçok tanınmış isim katıldı.

Nikah şahitlerinin şahitliğinde genç çift birlikte ömür sürmeye bir kez daha “Evet” dediler.

Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.

Düğüne katılan davetliler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, bir yastıkta kocasınlar” temennisinde bulundular.

Erzurum Medya ailesi olarak bizde genç çiftle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör: M.Hanefi İspirli
Etiketler: Filiz, ve, Polat, ailelerinin, mutlu, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı