Haber Detayı
03 Ekim 2018 - Çarşamba 13:06 Bu haber 2227 kez okundu
 
ETB’de akreditasyon belge yenileme süreci devam ediyor
Erzurum Ticaret Borsası Akreditasyon birimi personeli ile bir araya gelerek çalışmalara başladılar.
EKONOMİ Haberi
ETB’de akreditasyon belge yenileme süreci devam ediyor

ETB’de akreditasyon belge yenileme süreci devam ediyor

 

ERZURUM (emha) - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türk Loydu Denetçisi Şavaş Tatıl’ın denetiminde ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Kurulu Genel Sekreteri Özge Karatepe’nin gözetiminde yapılan akreditasyon sistemi belge yenileme denetimi için Erzurum Ticaret Borsası Akreditasyon birimi personeli ile bir araya gelerek çalışmalara başladılar.
Türk Loydu Denetçisi Savaş Tatıl, tarafından gerçekleştirilen denetimde, ETB’nin; Yönetim, Meclis, Borsa mevzuatı, Muamelat, Mali Yönetim, İş Planlaması Yönetimi, Haberleşme, Bilgi - İşlem, Kalite Yönetimi, Üye İlişkileri, İş Geliştirme ve Eğitim gibi konularda yaptığı uygulama ve çalışmaları denetlenecek.
Erzurum Ticaret Borsası, Genel Sekreterlik, Akreditasyon Birimi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, Laboratuvar Müdürlüğü, Kalite Birimi, Muamelat, Tescil, Muhasebe ve Bilgi-İşlem birimlerinin sorumlularının da hazır bulunduğu denetlemede akreditasyonla ilgili istenen belgeler sunumlar halinde gerçekleştirilecek.
Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, üyesine, tüccarına, esnafına en iyi hizmeti veren Borsa olmayı hedeflediklerini belirterek; "Meclis, Yönetim Kurulu ve Personelimizle her zaman daha iyiye ulaşmak için çaba içerisindeyiz. Yapılan bu denetimden başarılı bir şekilde geçmek bizi ziyadesi ile mutlu edecektir. Ancak daha iyisini yapmak için bundan sonraki süreçte çalışmalarımız artarak devam edecektir. Kanunlar ve Mevzuat çerçevesinde yaptığımız çalışmalar ve uygulamalarımızla, üyelerimize ve ilimize layık olduğu hizmeti vermeye devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: ETB’de, akreditasyon, belge, yenileme, süreci, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı