Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 15:47 Bu haber 3905 kez okundu
 
Erzurum'daki New City'de bir intihar olayı daha...
Erzurum'da metruk hale gelen New City konutlarında intihar olaylarına bir yenisi daha eklendi.
ASAYİŞ Haberi
Erzurum'daki New City'de bir intihar olayı daha...

Erzurum'daki New City'de bir intihar olayı daha...

ERZURUM (emha) - Erzurum’un Palandöken ilçesinde inşaat halinde bırakılan ve akıbetinin ne olacağı belli olmayan binalar madde bağımlıları ve intihar edenlerin mekânı haline geldi.

tehlike saçan konutlara tepki gösterdi. Daha önce de iki kişinin intihar ettiği ve atıl durumda bırakılan New City'de yine bir intihar vakası daha yaşandı.


Erzurum’da son zamanlarda intihara teşebbüs olaylarının mekânı haline gelen inşaat halindeki konutlar, tehlike saçmaya başladı. Son iki ay içerisinde 15 ve 16 yaşında iki gencin atlayarak hayatlarını kaybettikleri konutlar, hemen hemen her gün polisi seferber ediyor. Atıl durumda bırakılan New City'de bugün yine bir intihar vakası daha yaşandı. 30 yaşlarındaki bir erkek 12. kattan atlayarak intihar etti.

Konutların ya yapılmasını ya da tamamen yıkılarak temizlenmesini isteyen semt sakinleri, “Bu konutların hemen yanı başında okullar var. Öğrencilerimiz için oldukça tehlikeli. Burası sürekli madde bağımlıları, fuhuş ve intihar etmek isteyenlerin mekânı oldu. Çocuklarımız tehlike altında” diyerek yetkililere seslerini duyurmaya çalıştılar.

 

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Erzurum'daki, New, City'de, bir, intihar, olayı, daha...,
Yorumlar
Haber Yazılımı