Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 17:58 Bu haber 1365 kez okundu
 
Doğu'daki Ak Partili 112 Belediye Başkanı Erzurum'da toplanıyor
Erzurum, yarın AK Parti’nin dev bir organizasyonuna daha ev sahipliği yapacak. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki AK Partili 112 belediyenin başkanı 3 gün sürecek olan bölge toplantısı için yarın Erzurum’a gelecek.
SİYASET Haberi
Doğu'daki Ak Partili 112 Belediye Başkanı Erzurum'da toplanıyor

Belediye Başkanları bölge toplantısı Erzurum’da yapılacak


ERZURUM (emha) - Erzurum, yarın AK Parti’nin dev bir organizasyonuna daha ev sahipliği yapacak. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki AK Partili 112 belediyenin başkanı 3 gün sürecek olan bölge toplantısı için yarın Erzurum’a gelecek.


Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki 112 AK Partili belediye başkanı, yarın Erzurum’da bir araya geliyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya’nın başkanlığında gerçekleştirilecek olan “Doğu Anadolu Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı’nın ev sahipliğini ise, Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü yapacak. Pazar günü sona erecek bölge toplantısına Ardahan, Ağrı, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli ve Van’daki AK Partili belediye başkanları katılacak.
Konuyla ilgili olarak AK Parti’den şu açıklama yapıldı: “Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak; çalışmalarımızın verimliliğini ve etkinliğini arttırmak, belediyelerimiz arasında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, yerel yönetim çalışmalarımızın usul ve esaslara uygunluğunu temin etmek ve Medeniyet Tasavvurumuza dayalı şehircilik anlayışımızı paylaşmak amacıyla düzenlenen Doğu Anadolu Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı Erzurum’da gerçekleştirilecektir.”

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Doğu'daki, Ak, Partili, 112, Belediye, Başkanı, Erzurum'da, toplanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı