Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 12:26 Bu haber 3085 kez okundu
 
Diyabet hastası kızı için Validen yardım istedi
Erzurum Valiliği tarafından ayın her iki Çarşamba günü yapılan ‘Halk Günü Toplantısı’ yoğun katılımla gerçekleşti. Toplantıda bir baba diyabet hastası kızı için yardım istedi.
SAĞLIK Haberi
Diyabet hastası kızı için Validen yardım istedi

Halk Günü toplantısında diyabet hastası kızı için yardım istedi

 

ERZURUM (emha) - Erzurum Valiliği tarafından ayın her iki Çarşamba günü yapılan ‘Halk Günü Toplantısı’ yoğun katılımla gerçekleşti. Toplantıda bir baba diyabet hastası kızı için yardım istedi.


Vali Yardımcısı Ünal Coşkun başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Halk Günü programına vatandaşların yanı sıra ilgili kurum müdürleri de katıldı.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Yardımcısı Ünal Coşkun, sorunların çözümü konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar vererek, mağduriyet ve eksiklerin giderilmesini istedi.
Halk gününde Vali Yardımcısı Coşkun’a sorunlarını anlatan vatandaşlar özellikle iş talebi, konut mağduriyeti ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek istediler.
Toplantıda 12 yaşındaki Cemre adlı kızının Tip 1 Diyabet hastası olduğunu ve insülin kullanmak zorunda olduğunu ifade eden Ömer Yazıcıoğlu, kızının sağlık masraflarını karşılamakta ekonomik sıkıntı çektiğini belirtti.

Yazıcıoğlu bu konuda Vali Yardımcısı Ünal Coşkun’dan yardım talebinde bulundu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Diyabet, hastası, kızı, için, Validen, yardım, istedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı