Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 17:40 Bu haber 1603 kez okundu
 
BB. Erzurumspor'da Kaleci Kaya Tarakçı, süresiz kadro dışı bırakıldı
B.B. Erzurumspor kalecisi Kaya Tarakçı, Manisaspor maçı sonrası sergilediği olumsuz davranışlar nedeniyle süresiz kadro dışı bırakıldı.
ERZURUMSPOR Haberi
BB. Erzurumspor'da Kaleci Kaya Tarakçı, süresiz kadro dışı bırakıldı

Kaleci Kaya Tarakçı, süresiz kadro dışı bırakıldı

 

ERZURUM (emha) - B.B. Erzurumspor kalecisi Kaya Tarakçı, Manisaspor maçı sonrası sergilediği olumsuz davranışlar nedeniyle süresiz kadro dışı bırakıldı.
B.B. Erzurumspor Basın Sözcüsü Metin Barlak, yaptığı yazılı açıklamada Kaya Tarakçı’nın Manisaspor müsabakası sonrasında saha içinde seyirciyle girmiş olduğu olumsuz davranışların futbolcu ahlakına yakışmayacak boyutlara ulaştığını vurguladı. Takım Kaptanı Kaya Tarakçı’nın olumsuz davranışlarını soyunma odası koridorlarında da devam ettirdiğine dikkat çeken Barlak, “Aynı tutum ve davranışını soyunma odası koridorlarında, üstelik idareci ve teknik heyetin huzurunda da devam ettiren Kaya Tarakçı, yönetim kurulunun 06.12.2017 günü saat 18.00'de yapmış olduğu toplantı neticesinde süresiz kadro dışı bırakılmasına karar vermiştir. B.B. Erzurumspor Kulübü yönetimi, teknik heyeti ve fedakar seyirci camiasıyla birlikte müstesna bir kulüptür. Hiç bir olumsuz davranış karşılıksız bırakılamaz. Zira hiçbir irade kulübün üzerinde olmayıp vazgeçilmez de değildir" diye konuştu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: BB., Erzurumspor'da, Kaleci, Kaya, Tarakçı,, süresiz, kadro, dışı, bırakıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı