Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 15:59 Bu haber 1570 kez okundu
 
BB Erzurumspor Başkanı Üneş liglere başlanmasına gönülsüz
BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş lige dönüş kararı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Mevcut şartlarda çok ciddi soru işaretleri var, lige başlama tarihi çok erken ama Erzurumspor olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız" dedi.
ERZURUMSPOR Haberi
BB Erzurumspor Başkanı Üneş liglere başlanmasına gönülsüz

Hüseyin Üneş: "Lige başlama tarihleri çok erken"
- BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş:
- "Mevcut şartlarda kafamızda çok ciddi soru işaretleri var"

 

ERZURUM (EMHA) - BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş lige dönüş kararı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Mevcut şartlarda çok ciddi soru işaretleri var, lige başlama tarihi çok erken ama Erzurumspor olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız" dedi.

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş TFF'nin liglerin 12 Haziran'da yeniden başlayacağını duyurmasının ardından İhlas Haber Ajansı'na önemli açıklamalarda bulundu.

Lige başlama tarihlerinin riskin devam ettiği bu süreçte henüz erken olduğunu ifade eden Başkan Üneş, "Bu şartlarda devletimizin ne olursa olsun alacağı karara saygımız sonsuz. Pandemi ile ilgili eğer riskler tamamen kalktıysa bizler çıkıp futbolumuzu oynayacağız. Sağlıkla ilgili sıkıntı tamamen ortadan kalkmadıysa eğer 12-13-14 Haziran’ın açıkçası erken olduğunu düşünüyorum. Hem bayram var hem uçuş yasakları var. Yurt dışından birçok futbolcu var. Bunların karantina süreçleri olacak bu yüzden bu tarih çok erken. Ay sonuna kadar inşallah bu sıkıntılardan kurtuluruz. Toplam 56 sayfalık protokolün 30 sayfası elimize ulaştı. Açıkçası onların uygulanması kolay gözükmüyor. Ama biz en azından Erzurumspor olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Tabi futbolun doğası gereği yapılamayacak şeyler var. Bu şartların bazıları stadyumlarımızda mevcut değil. Biz hazırlığımızı oynayacakmışız gibi yapacağız" şeklinde konuştu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: BB, Erzurumspor, Başkanı, Üneş, liglere, başlanmasına, gönülsüz,
Yorumlar
Haber Yazılımı