Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 21:47 Bu haber 2061 kez okundu
 
Başkan Uçar'ın ilk meclis konuşması büyük beğeni topladı
Yakutiye Belediye Meclisi, 31 Mart seçimleri sonrası yeni belediye başkanı ve meclis üyeleriyle ilk oturumunu gerçekleştirdi.
İLÇELER Haberi
Başkan Uçar'ın ilk meclis konuşması büyük beğeni topladı

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar başkanlığında belediye meclisi, meclis salonunda ilk oturumunu gerçekleştirdi.

Başkan Uçar, meclis üyelerinin tek tek ellerini sıkarak 'hayırlı olsun, hoş geldiniz' dedi. İlk tanışmanın ardından oturuma geçildi. Oturum açılışını Başkan Mahmut Uçar yaptı.

Uçar, "Değerli meclisi üyesi arkadaşlarımız hepinize bugün ilk yapmış olduğumuz toplantıya hoş geldiniz diyorum. İnşallah bu meclisimizin çalışmaları burada alınan kararlar vatandaşlarımız için, Erzurum halkı için, bölgemiz için hayırlı olacak ve kararlar inşallah bu mecliste alınacaktır.
Mecliste kardeşlik havası esecek
İlerleyen meclislerde oturumlarda birbirimizi daha yakın tanıyacağız ama bugünden itibaren bu meclisin bir kardeşlik havası içerisinde geçecektir. Meclisimizde üç partiden üyelerimizle temsil edilen bir meclis teşekkül etmiş durumda. Tüm samimiyetimle burada ki üyelerin Erzurum’un Yakutiye’nin bölgemizin çıkarları için en üst seviyede hassasiyette olduklarını biliyorum. Biz burada çeşitli konularda fikirlerimizi beyan edeceğiz, değişik fikirler ortaya koyacağız, bunların hepsi şehrimizin ve bölgemizin daha iyi olması adına sunulan fikirlerdir. Bir uyum, kardeşlik içerisinde, kimseyi rencide etmeden, kimsenin hakkına girmeden, bölgemiz için en hayırlısı neyse onun için çaba göstereceğiz. Buradaki meclis, gerek Erzurum’daki diğer meclislere, gerek Türkiye’deki meclislere örnek olacak şeklide şehrimizin yararına katkı sunacak şekilde çalışır ve süremizi doldurduğuz beş yıl sonra birbirinden kırılmadan, hakkı geçmeden, üzülmeden ayrılmak hepimize nasip olur inşallah." şeklinde konuştu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Uçar'ın, ilk, meclis, konuşması, büyük, beğeni, topladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı