Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 17:47 Bu haber 1962 kez okundu
 
Başkan Sertoğlu, Pasinler’i karış karış geziyor
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, 24 Haziran seçim çalışmalarına Yayladağ, Aşıtlar, Serçeboğazı mahalleleri ile devam etti.
SİYASET Haberi
Başkan Sertoğlu, Pasinler’i karış karış geziyor

Başkan Sertoğlu, Pasinler’i karış karış geziyor

 

ERZURUM (emha) - Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, 24 Haziran seçimlerinin, bireylerin seçimi değil, bir milletin kaderinin seçimi olduğunu söyledi.
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, 24 Haziran seçim çalışmalarına Yayladağ, Aşıtlar, Serçeboğazı mahalleleri ile devam etti. AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları üyelerinin eşlik ettiği seçim gezilerinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ünsal Sertoğlu, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin sadece Türkiye’yi değil, dünyayı ilgilendirdiğini söyledi.
24 Haziran seçimlerinin Türkiye üzerinde oynanan oyunlara ‘dur’ demenin en iyi yolu olduğunu dile getiren Başkan Sertoğlu, köy, mahalle ve esnaf ziyaretlerinin son güne kadar süreceğini ve kentte sıkılmadık el ve girilmedik gönül bırakmayacaklarını ifade etti.
Başkan Sertoğlu, “Cumhuriyetin 100’üncü kuruluş yıldönümü yaklaştıkça ve Türkiye’deki büyüme, teknolojik anlamdaki gelişmeler kalkınmalar belli bir hızla devam ettiği süre içerisinde bir takım karşı hamlelerin geldiğini görüyoruz. Bunlar, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve Suriye’de oluşturulmak istenen yeni devlet yapısı bunun en belirgin örneğidir. Bu oyunlar ve oluşumlara karşı ülkemizin verdiği mücadele de ortada. Çok şükür Cumhurbaşkanımızın sayesinde bu oyunlar bir bir bozuluyor. Bugün Türkiye'de adeta bir Kurtuluş Savaşı var. Yanı başımızda Suriye'de yaşananlar ülkemizi yakından ilgilendiriyor. Böylesine zor bir coğrafyada AK Parti, Türkiye'nin istikrarının güvencesi, istikrarının sigortasıdır. Ülkemize yönelik yapılmaya çalışılan gerek ekonomik operasyonları, gerekse siyasi operasyonları milletimiz doğru okumalıdır. Bu bakımdan 24 Haziran'da aziz Türk milletinin tercihini Türkiye'nin istikrarından yana kullanacaklarına inanıyoruz. 24 Haziran seçimleri bireylerin seçimi değil, bir milletin kaderinin seçimidir. Bu nedenle ülkemiz için önemli bir virajdayız. 24 Haziran, Türkiye'mizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşması için önemli bir tarihtir. Bu bakımdan 24 Haziran ülkemiz ve milletimiz için önemli bir fırsattır" diye konuştu.
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, “Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Ancak seçim tarihi açıklandıktan sonra Pasinler Belediyesi olarak, bütün hedefimiz 24 Haziran’da en yüksek oyu almaktır. Pasinler her zaman AK Parti’ye oy verdi, destekledi, sahip çıktı. AK Parti de Erzurum’a ve ilçemize sahip çıktı. Şimdi bu milletin adamıyla milletin bütünleşmesi 24 Haziran’da olacak. Biz Pasinler olarak kendimize inanıyoruz. Kendimize güveniyoruz. En yüksek oyu alacağımıza da inanıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında imzalanan ve BBP'nin de destek verdiği "Cumhur İttifakı, Türkiye üzerine oynanan oyunları bozacak hayırlı bir ittifaktır. Bu ittifak Türkiye'nin bütünlüğünü, bağımsızlığını, birliğini, diriliğini ve geleceğini tüm siyasi hesapların üzerinde tutan bir anlayışla hazırlanmıştır. Cumhur İttifakı iyi niyetle kuruldu. Hayırlı niyetle yola çıkanlar hayırlı sonuca ulaşır. İlk turda seçim tamamlanacaktır. Cumhur’un Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacaktır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Sertoğlu,, Pasinler’i, karış, karış, geziyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı