Haber Detayı
11 Kasım 2017 - Cumartesi 15:15 Bu haber 7272 kez okundu
 
Başkan Sekmen: “Erzurum ilçeleriyle birlikte güzelleşti”
Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yönelik gerçekleştirdiği yatırım turu kapsamında Pazaryolu ilçe sakinleri, kentteki projeleri yerinde gözlemledi.
ERZURUM Haberi
Başkan Sekmen: “Erzurum ilçeleriyle birlikte güzelleşti”

Başkan Sekmen: “Erzurum ilçeleriyle birlikte güzelleşti”

 

ERZURUM (emha) - Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yönelik gerçekleştirdiği yatırım turu kapsamında Pazaryolu ilçe sakinleri, kentteki projeleri yerinde gözlemledi.

3.5 yıl içerisinde hayata geçen mega yatırımları tek tek inceleyen Pazaryolu sakinleri, Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisi, Atıksu Arıtma Tesisi, Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi, Üretim Merkezleri, Bilgi Evleri, Palandöken Kayak Merkezi ile diğer yatırımları gezdi. İlçe heyeti arasında belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları, sivil inisiyatif kurumlarının temsilcileri, esnaf ve ilçe sakinleri de vardı. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ilçe sakinleriyle bir araya gelerek vatandaşlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Sekmen, burada yaptığı konuşmada, şehrin ilçeleriyle birlikte güzelleştiğine dikkati çekti. Sekmen, “Erzurum ilçeleriyle birlikte güzelleşti. Şuan 527 noktada canla başla çalışıyoruz. Tek bir derdimiz var. Bu kenti yaşanılabilir bir hale getirmek. Bunun için tüm mesai arkadaşlarımla birlikte sahadayız. Bugün gelinen noktada adım atmadık bir yer bırakmadık. Şehrin en uç noktasında bile Büyükşehir’in mührü var. Şehrimizin kalkınmada nihai hedeflerine ulaşma noktasında yolumuza emin, güçlü ve kararlı adımlarla devam ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Sekmen:, “Erzurum, ilçeleriyle, birlikte, güzelleşti”,
Yorumlar
Haber Yazılımı