Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 19:54 Bu haber 2257 kez okundu
 
Başkan Coşkun mutfağa girdi Tavada İspir Döneri yaptı
Erzurum ili İspir ilçesinin MHP’li Başkanı Ahmet Coşkun pekte alışılmış bir durum olmayan bir projeye imza atarak sosyal medyada bir anda gündeme oturdu.
İLÇELER Haberi
Başkan Coşkun mutfağa girdi Tavada İspir Döneri yaptı

Erzurumlu Başkandan Yöresel Lezzetler..

ERZURUM (EMHA)-Erzurum ili İspir ilçesinin MHP’li Başkanı Ahmet Coşkun pekte alışılmış bir durum olmayan bir projeye imza atarak sosyal medyada bir anda gündeme oturdu.

MHP’li ispir belediye Başkanı Ahmet Coşkun’un mutfakta tüm maharetinin konuşturarak İspir yemek kültürünü tanıtan bir video çekti. Çektiği video ile bir anda sosyal medyada gündeme oturan Başkan Coşkun özelikle Erzurumlular başta olmak üzere tüm bölge halkı tarafından destek gördü.

Başkan Coşkun “BAŞKAN'INIZIN ELİNDEN YÖRESEL YEMEĞİMİZ 'TAVADA İSPİR DÖNERİ'…” başlıklı attığı videoda mutfaktaki ustalığıda gözlerden kaçmazken Ahmet Coşkun paylaştığı video ile alakalı şu açıklamayı yaptı”

BAŞKAN'INIZIN ELİNDEN YÖRESEL YEMEĞİMİZ 'TAVADA İSPİR DÖNERİ'…

Kendi bölgemizin özel lezzetlerini tanıtmaya çalışıyoruz. Fırsat buldukça da mutfağa girip yüreğimizi ve sevgimizi de katarak doğal bir şekilde, Kaçkar Dağları'nın, yaylalarının havasını, suyunu, aromasını içinde barındıran lezzetlerimizi tanıtmaya devam edeceğiz. Afiyet olsun…” dedi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Coşkun, mutfağa, girdi, Tavada, İspir, Döneri, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı