Haber Detayı
19 Mart 2018 - Pazartesi 13:25 Bu haber 4563 kez okundu
 
Başkan Bulutlar, ev ev geziyor
Ulaş sitesi sakinleriyle uzun uzun sohbet eden Başkan Bulutlar, yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.
İLÇELER Haberi
Başkan Bulutlar, ev ev geziyor

Başkan Bulutlar, ev ev geziyor

 

ERZURUM (emha) - Mahalle buluşmaları, Halk Günü gibi etkinliklerin yanında hemen her mahalleye gerçekleştirdiği ziyaretlerle ev ev gezerek vatandaşla bir araya gelen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yunus Emre Mahallesi Kayakyolu semtinde Ulaş sitesi sakinleriyle bir araya geldi.
Ulaş sitesi sakinleriyle uzun uzun sohbet eden Başkan Bulutlar, yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Site Sakinleri, Başkan Bulutların Palandöken’de farklı bir belediyecilik anlayışı geliştirdiğini belirterek, halkın içinde, halkla birlikte bir belediyecilik hizmeti verme anlayışından dolayı kendisini tebrik ettiler.
Site sakinleri, “ Palandöken Belediye Başkanımız, ilk günden itibaren her zaman halkın içinde bir belediye başkanı olmayı başardı. Akşamın bu saatinde bizleri ziyaret ederek, sürpriz yapması da bunun en güzel örneklerinden birisidir. Makamına oturup, gözlerden uzak kalmayı değil, gece-gündüz halkla birlikte olmayı tercih eden bir belediye başkanı olduğu için Başkanımız Bulutlara teşekkür ediyoruz. İlçemizde hayata geçirdiği geleceğe yönelik projeler içinde teşekkür ediyoruz. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” dediler.
“Çalışmalarımızı halkın rahatı için yapıyoruz” diyen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,“ Hem vatandaşlarımızın dertlerine çözüm olma noktasında hem de belediye hizmetlerimizin işlerliğini kontrol etme noktasında, her fırsatta ve her platformda halkımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Halkın derdine derman olamayan bir belediyecilik anlayışı olamaz. Bu sebeple attığımız her adımda halkımızın faydasına olacak işlere imza atmaya çalışıyoruz. En başından itibaren bu böyleydi, bundan sonra da böyle olacak. İstişarelerimize devam edeceğiz. Vatandaşlarımız gözlemlerini ve hizmetlerimiz de aksayan yönlerimizi birlikte tespit edeceğiz ve yine birlikte çözeceğiz. Bugün ev toplantımızda işte tamda bunu yapıyoruz.” dedi.
Vatandaşların merak ettikleri soruları somasıyla adeta mini halk gününe dönen toplantıda Başkan Bulutlar, tüm soruları içtenlikle cevapladı. Bu buluşma akşamın geç saatlerine kadar devam etti.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Bulutlar,, ev, ev, geziyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı