Haber Detayı
02 Eylül 2018 - Pazar 17:00 Bu haber 3182 kez okundu
 
Aziziye’de adım adım hizmet
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 1702 kilometre kare hizmet alanı içinde adeta adım atmadık hizmet götürmedik yer bırakmıyor.
İLÇELER Haberi
Aziziye’de adım adım hizmet

Aziziye’de adım adım hizmet
- Başkan Orhan’a 7’den 70’e büyük ilgi
- Orhan; Aziziye’nin köylerinde hiçbir eksik bırakmayacağız

 

ERZURUM (emha) - Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 1702 kilometre kare hizmet alanı içinde adeta adım atmadık hizmet götürmedik yer bırakmıyor.
Hafta sonu Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Palulioğlu ile birlikte Aziziye ilçe sınırlarında bulunan Rizekent, Çıkrıklı ve Toprakkale köylerine yapılan hizmetleri yerinde görmek için giden Başkan Orhan, yıl sonuna kadar mahalle statüsündeki 69 köyün tümünde hizmetlerin tamamlanacağının sözünü verdi. Erzurum merkeze bağlı ilçeler içerisinde en fazla hizmet alanına sahip ilçe olduklarını hatırlatan Başkan Orhan, buna rağmen belediye olarak beklentilerin tamamına karşılık verdiklerine dikkat çekti. İlk olarak gittiği Rizekent mahallesinde tamamlanan kilit taşı çalışmalarını yerinde gören Başkan Orhan, “69 mahalle statüsünde olmak üzere toplam 72 mahallemizin tamamına yakınında eksiklikler tamamlandı diyebiliriz. Bazı köylerde çoban evleri ve taziye evleri eksikliklerimiz var. Onlarında bu yıl sonuna kadar tamamlanmasını bekliyoruz. Neredeyse asfalt olmayan köy yolumuz kalmadı diyebiliriz. Hafta sonu gezdiğimiz Rizekent, Çıkrıklı, Toprakkale köylerimizin hiçbir eksiği kalmadı. Toprakkale'de başladığımız kilit taş çalışması sona erdi. Böylece mahallemizin ihtiyacı olan en önemli çalışma Belediyemiz tarafından hayata geçirilmiş oldu. Mahallemizin diğer ihtiyaçlarını da tespit ettik. En kısa sürede çalışmalara başlayacağız. Çıkrıklı Mahallesi’nde yapımı devam eden sosyal donatı binamızı yerinde inceledik ve önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak İnşallah” diye konuştu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Aziziye’de, adım, adım, hizmet,
Yorumlar
Haber Yazılımı