Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 17:31 Bu haber 1796 kez okundu
 
Aydemir: ‘Karar Tek: Erdoğan ufkunda bütünleşmek’
‘Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ufkunda bütünleşmek.’ dedi.
SİYASET Haberi
Aydemir: ‘Karar Tek: Erdoğan ufkunda bütünleşmek’

Aydemir: ‘Karar Tek: Erdoğan ufkunda bütünleşmek’
- Aydemir: ‘Hınıs mensubiyeti ile şeref duyulan bir coğrafya’

 

ERZURUM (emha) - AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Gözbebeğimiz, yüreğimiz Hınıs, yaradılanı yaradandan ötürü sevme üzere bina edilmiş, mensubiyeti ile şeref duyulan bir coğrafyadır. Dadaşlık irfanının hakim olduğu bu kardeşlik adresinde karar tek: ‘Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ufkunda bütünleşmek.’ dedi.
HINISLILIK YÜKSEK DEĞERLERİ TEMSİL ETMEK DEMEK
‘Hınıs, bizim için özel anlam taşıyan bir coğrafya. Hınıslılığı, milli ve manevi babda özel kimlik olarak görüyoruz. Hınıslılık yüksek değerleri temsil etmek, yaşamak ve yaşatmak demek... Şükür hemşehriyiz’ diyen Milletvekili Aydemir, Hınıs AK Parti ilçe Başkanı Memet Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ilçe girişinde coşkuyla karşılandı.
HINIS YÜKSEK MANALARIN ADRESİ
AK Parti Milletvekili, 27’inci dönem milletvekili adayı İbrahim Aydemir, girdiği her seçimde oy kullanıp seçim sonuçlarını aldığı ve şahsı için özel bir mana adresi olduğunu sıkça vurguladığı Hınıs’ın konuğuydu. İlçe ziyaretinde AK Parti ilçe Başkanı Memet Sönmez ve Yönetim kurulu ile bir araya gelen milletvekili Aydemir AK Parti teşkilatında seçim gündemine dair istişarelerde bulundu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Aydemir:, ‘Karar, Tek:, Erdoğan, ufkunda, bütünleşmek’,
Yorumlar
Haber Yazılımı