Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 17:21 Bu haber 1858 kez okundu
 
Aşkale’de vatandaşla buluşma toplantısı düzenlendi
İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi gereğince mahallinde düzenlenen, kurum yetkili ve görevlilerinin katıldığı mahalle toplantılarına Aşkale'de devam edildi.
İLÇELER Haberi
Aşkale’de vatandaşla buluşma toplantısı düzenlendi

Aşkale’de vatandaşla buluşma toplantısı düzenlendi

 

ERZURUM (emha) - İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi gereğince mahallinde düzenlenen, kurum yetkili ve görevlilerinin katıldığı mahalle toplantılarına Aşkale'de devam edildi.


Aşkale İlçe Kaymakamı Mehmet Aksu'nun katılımı ile toplantı çok amaçlı evde gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya ilçe Kaymakamı Mehmet Aksu, Belediye Başkanı Şenol Polat, Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Semih Karakaş, Emniyet Müdür Vekili Emre Yıldız, kurum amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
İlçe Kaymakamı Mehmet Aksu toplantıdaki konuşmasında ''Mahalle sakinleriyle buluşma toplantısında iki mahallemiz sakinlerinden hem mahalle hem de kendi sorunlarını dinlemek için, Belediye başkanımız ve tüm kurum yetkilileri ile karşınızdayız. Öğrenmek istedikleriniz ve sorunlarınız varsa bizlere iletmenizi istiyoruz. Her mahallede İçişler Bakanlığı’mızın talimatı ile mahallînde yapılması ön görülen mahalle ve vatandaşla buluşma toplantılarını bugün ilçemiz Emek ve Yeşilova mahallelerinde gerçekleştiriyoruz. Sorunlarınızı dinleyeceğiz. İlgili müdürleri sorularınızı cevaplayarak sıkıntıları gidermek için gerekli notlarını alacaklar. Muhtarlarımız ve vatandaş olarak sizler takipçisi olacaksınız. Kaymakam olarak bende takipçisi olacağım” dedi.
Toplantıda hususlar konusunda öncelik sırasına göre kurum amirleri ve yetkililer tarafından notlar alındı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Aşkale’de, vatandaşla, buluşma, toplantısı, düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı