Haber Detayı
14 Aralık 2017 - Perşembe 18:22 Bu haber 1584 kez okundu
 
Ardahan Valisi Bilmez, DAP İdaresi’ni ziyaret etti
Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nı ziyaret etti.
DİĞER Haberi
Ardahan Valisi Bilmez, DAP İdaresi’ni ziyaret etti

Vali Bilmez, DAP İdaresi’ni ziyaret etti

 

ERZURUM (emha) - Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Vali Mehmet Emin Bilmez'i, makamında ağırlayan DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Görüşmede, Bölgede hali hazırda yürütülen ve önümüzdeki süreçte planlanan faaliyetleriyle ilgili Vali Bilmez’e bilgi veren Başkan Demir, "Bölgenin kalkınması, İdare olarak önceliğimizdir. Desteklediğimiz projelerle bunu gerçekleştirmek için kurum olarak azami gayret sarf ediyoruz" dedi.
Bölgenin kalkınması bakımından DAP İdaresi'nin önemli bir kurum olduğunu ifade eden Bilmez, Ardahan’ın da içinde bulunduğu 15 ile hizmet götüren DAP İdaresi’yle işbirliği içinde çalıştıklarını söyledi. Vali Bilmez, tarım ve hayvancılıkla birlikte sosyal-kültürel projelerin desteklenmesine katkı sağlayan İdarenin bundan sonra da çalışmalarını başarıyla sürdüreceğine inandığını kaydetti.
Başkan Demir, yaklaşık bir saat süren ziyaretin sonunda, konuğu Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez’i kapıya kadar uğurladı.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Ardahan, Valisi, Bilmez,, DAP, İdaresi’ni, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı