Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 22:56 Bu haber 9613 kez okundu
 
Ak Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Uçar'a Soğucak'ta sevgi seli
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara'da düzenlenen bütün adayların tanıtıldığı toplantıya katılan Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr.Mahmut Uçar Erzurum'a geldi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Uçar'a Soğucak'ta sevgi seli

ERZURUM (emha)-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara'da düzenlenen bütün adayların tanıtıldığı toplantıya katılan Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr.Mahmut Uçar Erzurum'a geldi.

Doğup büyüdüğü, çocukluğunun geçtiği Mahalle olan Soğucak'a giden Uçar burada seçim startını verdi. AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ile beraber mahallelilerle biraraya gelen Uçar'a Soğucak'ta yoğun bir sevgi gösterisi oldu.

Burada yaptığı konuşmada, Yakuti'yeyi çok iyi bildiğini, doğup büyüdüğü bu ilçeye hizmet etmenin ibadet olacağına inandığını söyleyen Uçar, 31 Mart seçimlerinin sadece Yakutiye ve Erzurum için değil Türkiye için de önemli bir dönüm noktası olduğunu belirtti.

Bu toplantıdan sonra Yakutiye'de adım atılmadık toprak parçası bırakmayacaklarını, partili partisiz demeden Yakutiye halkı ile bütünleşmek için ellerinden gelen herşeyi yapacaklarını söyledi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Yakutiye, Belediye, Başkan, Adayı, Uçar'a, Soğucak'ta, sevgi, seli,
Yorumlar
Haber Yazılımı