Haber Detayı
28 Eylül 2017 - Perşembe 16:45 Bu haber 3711 kez okundu
 
AK Parti Karaçoban 6. Olağan İlçe Kongresi yapıldı
Karaçoban AK Parti 6.Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan Murat Derdiyok İlçe Başkanlığına seçildi.
SİYASET Haberi
AK Parti Karaçoban 6. Olağan İlçe Kongresi yapıldı

AK Parti Karaçoban 6. Olağan İlçe Kongresi yapıldı

ERZURUM (erzurummedya) - Karaçoban AK Parti 6.Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan Murat Derdiyok İlçe Başkanlığına seçildi.
Kongreye AK Parti Erzurm Millevekili Prof.Dr. Mustafa Ilıcalı, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, İlçe ve Teşkilat Başkanları ile seçmenler katıldı.
Kongrede konuşma yapan AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, birlik, beraberlik mesajı verdi.
Başkan Öz, ‘Öncelikle çıktığımız bu kutlu yolda kongrelerimiz yeniden diriliş kongresi olsun. 16 yıl önce çıktığımız yolda sadece milletimizden yardım istedik. 16 yıldır sürekli büyüyerek güçlenerek bugünlere geldik. Gönül kazanmayı oy kazanmak kadar önemli gördüğümüz için içeride ve dışarıda maruz kaldığımız onca saldırıya rağmen dimdik ayakta durabildik. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışına’ sımsıkı sarıldığımız için milletimizi yanımızda bulduk. Kentinden köyüne, en mutena semtinden en mütevazı köşesine kadar ülkemizin tamamına hizmet ettik. Ülkemizin tamamına ulaştık. İlçelerimize en güzel hizmeti götürdük, halen de götürmeye devam edeceğiz. Karaçoban İlçemizin kalkınması için hizmet bayrağını sürdürecek, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyor, yeni seçilen ilçe başkanlarımıza başarılar diliyorum” dedi.
AK Parti Karaçoban İlçe Başkanlığı görevine seçilen Murat Derdiyok, teşekkür konuşması yaparak, bu güne kadar AK Parti İlçe Başkanlığı ve yönetiminde görev alanlara teşekkürlerini iletti. Derdiyok, bundan sonra tek amaçlarının ilçeye daha iyi hizmetler olduğunu söyledi.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: AK, Parti, Karaçoban, 6., Olağan, İlçe, Kongresi, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı